Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés

Béna vagyok a beszélgetés kezdeményezésében, és ezért gondoltam, hogy elöbb neten beszélnénk, aztán utána már könnyebben feloldódok, ha élőben beszélünk. Volt már barátnőm, és vele is először neten beszéltem, de ő írt rám azzal az indokkal, hogy tetszik az új profilképem. Viszont nem tudom, hogy erre a lányra milyen indokkal írhatnék rá. (Egy suliba járunk, de nem szoktunk találkozni)

17/f.



2018. okt. 10. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom első sorban hogy személyesen beszélj vele. Úgy nem a tömeg leszel akik lehet hogy már százan is rairtak.


Amúgy meg ha a kérdésekre akarok válaszolni sztem a szia, mizu is elég tömeg... Ne már... XDD... Természetesen egy köszönés egy szia, vagy hali kell. Egy hogy vagy sokkal többet ér egy mizu nál. Aztan igazából meg ahogyan jön. Minden lány mást szeret így nehéz mit írni tá

Tényleg ha élőben beszélnek ott sokkal jobban meg lehet szólítani.. De te tudod...

Én se vagyok egy túl bátor gyerek. Bevallom felek a lányoktol... Nehezen kezdek velük beszélgetést. De mikor ott vagyok előtte, és köszöntem neki, fejemben h nincs visszaút. Ha dadogva us, de tudok vele beszélgetni xdd

2018. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És élőben hogyan menjek oda hozzá? Olyan szinten nem ismerem, hogy még köszönni sem szoktunk egymásnak. A nevét is csak akkor tudtam meg, mikor megtaláltam facebookon.
2018. okt. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!