Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ráírok egy lányra ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy lányra ezzel a szöveggel Szia nagyon szinpatikus vagy! Lenne kedved ismerkedni? Ha azt válaszolja hogy igen akkor mit irjak neki. Írjak magamról pár sort? Sajnos személyesen nem tudom hogy hol keressem.

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj magadról pár sort. Kérdezz róla, milyen zenéket szeret, hobbi stb
2018. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, írj magadról azután valamit. Életrajz akár. Különben szimpatikus*. Nem szeretném, ha kiröhögne.
2018. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi utólag láttam hogy rosszul írtam.
2018. aug. 4. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt válaszolná, hogy igen, akkor már nekem nem lenne kedvem vele tovább ismerkedni. Túl könnyen adja magát:D
2018. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok a számítógépes ismerkedésnek a híve. Szóval inkább személyesen próbálkozz, mint virtuálisan.
2018. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!