Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy derítsem ki a nevét?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitalex kérdése:

Hogy derítsem ki a nevét? (Több lent)

Figyelt kérdés
Egyik hétvégén 7-8 óra között a Lehel tértől induló 14es villamoson ültem, és pár megállóra (béke tér elött az tuti) felszállt egy srác.Leült tőlem pár székre de szemben volt velem.Szőke volt sapka volt rajta laza stílúsban és fehér sport cipője volt.Nagyon szimpi volt ,és többször is egymásra néztünk, és nem tudtam nem elmosolyogni.Nem tudom hogy szimpi voltam-e neki de újpesten szállt le ő is, és a panelházak felé vette az irányt.Én a buszokhoz mentem, de nagyon hezitáltam, hogy utánna menjek-e, és megkérdezzem-e a nevét.Azóta nem láttam.A villamoson még telefonált, és emliített egy Marci nevet meg, hogy jót fociztak vagy kosaraztak :/.Hogyan tudnám kideríteni a nevét vagy csak újra összefutni vele?Teljesen lehetetlen? :(

2018. okt. 13. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Facen egyéb csevegőre tedd ki ha mered képpel .
2018. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a lehetetlen küldetés, és csodaszámba megy, ha sikerrel jársz, de én azért drukkolok neked. :)

2018. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Facen oszd meg, egy hátránya van, higy nyilvanosan latni fognak.
2018. okt. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedd el, ne akard görcsösen megtalálni, és lehet, hogy majd újra megjelenik:)
2018. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!