Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy találjak meg egy lányt...

Hogy találjak meg egy lányt fb-n vagy hogy derítsem ki a teljes nevét?

Figyelt kérdés

Kezdem ott,hogy egy 22-23 éves már biztos van,azaz 4 év minimum a különbség ezért se kezdek el vele dumálni,meg hát ha idősebb lennék akkor se zavarnám meló közben, szóval ha már ez nem,legalább kíváncsi lennék milyen képekkel áldotta meg azt a szent oldalt

Boltban dolgozik és már alig merek bemenni mert a látványától lesokkolódok és leizzadok :D Majdhogynem 2 órát nézegettem az ő keresztnevével ellátott felhasználókat de semmi,úgy is próbáltam,hogy a boltot is beírom mellé mint munkahely de úgy sem. Szerintetek elképzelhető hogy nincs fent?Mert igazából simán kinézem belőle,kicsit olyan másnak tűnik a személyisége,laza,szókimondó,egyszerre cuki és kemény,na meg határozott,az ember simán gondolná róla azt,hogy hidegen hagyják az ilyen dolgok,de hát ma már nagyon ritka,hogy valakinek ne legyen,főleg egy fiatal és ilyen menő csajnak.

A teljes nevét kéne valahogy megtudni mert így a keresés elég reménytelen


2017. dec. 9. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtalálod,akkor mit csinálsz? Bejelölöd és?

Szerintem személyesen kéne megközelítened, próbálj vele beszélni pár szót és kérdezd meg, hogy munka után nem inna meg veled egy kávét/forralt bort/akármit?

Nagy a kockázat, de ha igent mond nyert ügyed van.

Facen ha megtalálod, az nagyon jó, de nem jelent semmit.

Én a volt páromat is így szúrtam ki, de nem mertem hozzászólni(szóval ismerős). Ő is kiszúrt. Egy közös ismerősünkön keresztül vettük fel a kapcsolatot és ismertük meg egymást.

Ez is opció lehet, ha látod, hogy ismer olyat, akit te is.

De a legjobb, ha egyszerűen leszólítod.

Veszteni nem veszhetsz

2017. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy is van egy velem egy idős lány aki a célpontom és jóba is vagyok vele,de attól még bírnám ha megtalálnám a boltost mert az egyik,hogy tényleg kíváncsi vagyok hogy használja az oldalt,a másik,hogy annyira tetszik,hogy nem tudok a látványától betelni,legalább akkor is látnám mikor itthon vagyok :D Meg mit akarna egy 18 éves gyerektől legalább 22 évesen?Ez a legnagyobb gond. Ha beégek utána rossz lesz visszamenni mert mindennap odamegyek iskola előtt betárazni és minden nap látnánk egymást,amitől még rosszabb a leégés. De hát kitudja mi lesz,arra is gondoltam,hogy szünet előtt vinnék neki valami ajándékot csak úgy random,nem tudom jó ötlet-e,mert ha választani kéne,a boltost választanám a kettő közül,de hát a másikat rég óta ismerem,ő is rockos mint én és hát nála nincs ilyen korkülönbség probléma
2017. dec. 9. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha viszel neki karácsonyra figyelmességből valami apróságot(szaloncukrot vagy ilyesmi nagyságrendűt),az még teljesen ok és akkor meg is kérdezhetetd, hogyhogy hívják, rá tudsz keresni
2017. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg lett beszélve. :D Köszi a válaszokat
2017. dec. 9. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem beszéltetek de vinni akarsz neki ajándékot? Ne csinálj ilyen hülyeséget.
2017. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk ez igaz. Egyszer random kérdezett az iskoláról azt egy olyan 2 percet trécseltünk erről arról de az nem nagy cucc. Szóval nem tudom,na mindegy majd lesz valami,vagy nem
2017. dec. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!