Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki a nevét? Oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bellabo kérdése:

Hogy derítsem ki a nevét? Oda vagyok érte. 😢

Figyelt kérdés
Pár napja szemezgetem a buszon egy sráccal a baj hogy ő 19 év körüli én meg csak 14..na már most nem tudom hol lakik hogy postástól megkérdezzem, nem is merik a barátaim és én se az ő barátait..suliba menet egy busszal megyünk minden nap és haza is de nem száll le ott ahol én hazamenet. Nagyon helyes odáig meg vissza vagyok érte és jó páran próbálkoztak nálam de nekem valahogy hozzá húz a szívem 😢 barátaim azt mondták h van esélyem de ez nem így látom...ő az első akibe első látásra bele szerettem meg amúgy se voltam még senkibe sem..de ő valahogy más..3 napja órákat töltök azzal, hogy a facebookon keresem de esélytelen...Valaki valami ötlet??😢

2016. nov. 16. 17:22
 1/9 Fruzs33 ***** válasza:
Miért nem beszélgetsz vele a buszon?
2016. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy nem merek köszönni se neki mert félek le koppint...nagy valószínűséggel az lenne😢
2016. nov. 16. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerubb ha szedsz egy kis vatorsagot es odamesz hozza.
2016. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmi helyzetben voltam, de én tudtam is a srác nevét, bejelöltem facen, nem jelöl vissza... Magyarul, semmit nem értem el vele. Hidd el, ilyen helyzetben az a legjobb, ha odamész hozzá élőben és beszélsz vele. Ha ehhez sincs bátorságod inkább felejtsd el!
2016. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Na van azóta valami fejlemény? Amúgy én is hasonló cipőben járok, csak én vagyok a fiú és az idősebb is.. Egy buszon utazok egy lánnyal, de csak annyit tudok róla, hogy melyik suliba jár.. Nekem sincs bátorságom beszélni vele :/
2017. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi..teljesem lemondtam rola mert lattam van baratnoje amim elegge kiakadtam belul es inkabb kerulom..azota is keso esti busszal jarok haza mert nem birom latni..:'(
2017. jan. 16. 18:03
 7/9 anonim válasza:
Én egy héten csak egyszer látom azt a lányt a buszon, viszont tudom, hogy nagyjából merre lakik (utca), és ahányszor megyek valahova kocsival, elmegyek abban az utcában, reménykedve, hogy legalább láthatom.. :O
2017. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 válaszóló te megszólítottad , hogy?

Én is ugyanebben a hejzetben vagyok.

2017. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Nem szólítottam meg. Egyszer a suliban az asztalra kitéve megláttam a diákigazolványát, innen tudtam meg mi a neve.
2017. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!