Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon ronda külsőt fiúként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon ronda külsőt fiúként lehet egyáltalán kompenzálni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a csúnya külsőm miatt semmi esélyem sincs, mert a legtöbben már emiatt alapból nem akarnak ismerkedni velem, ha meg valaki mégis megismer, akkor barátságnál többet nem fog akarni tőlem, mert párkapcsolatra szebb embert akar.


19F


2018. okt. 16. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Már megint egy ilyen kérdés.

Ha ez ìgy megy tovább 100 év múlva kip*sztulunk.Csak szólok 😂✌️

2018. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: És ennek mi köze van a kérdédhez?
2018. okt. 16. 22:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja lehet kompenzálni pénz,pénz,pénz (de belső amúgy sokkal fontosabb mint a külső mert lehetsz te egy Brad Pitt ha a belsőd meg egy nulla kb.)
2018. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Pénzzel lehet, de azzal nagyon

2. Valami hasonloan "ronda" csajt keresel magad mellé

3.valami teljesen másik stílust, kezdve öltözködés haj kialakitassz magadon. És nagyon erős hatarozottsag mellé, nem pavaskodas


Bár amúgy sztem a rondasag" eléggé erős kifejezés, és sztem ez elég egyenfuggo h kinek mi a csúnya...

2018. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

1# es vagyok.A köze van reménytelen barátom,hogy nem a külsőt kell kompenzálni.Hanem ezt a sz*r hozzáállást.Te még nem láttál ronda pasit jó nővvel?És nem,nem a pénz a titkos hozzávaló mielőtt ezzel jönnél.

Személyiség fejlesztés kérem szépen,az a tuti megoldás. ✌️

2018. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4: Szerintem alapból ronda vagyok és nem csak pár embernek...


5: Mégis miért lenne egy nő egy ronda férfival attól, hogy jó a férfi személyisége? Ez hülyeség...

2018. okt. 16. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
A reménytelen csúnya nőknél úgyis van esélyed mit kell banatoskodni
2018. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Pénzzel, sok-sok pénzzel.
2018. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Pedig akár hiszed akár nem az a megoldás.Király a személyiséged=Jó társaság vagy.Mellé megtanulod hogy hogyan kell közeledni egy nőhöz és nyert ügyed van.

De tőlem rinyàlhatsz a külsőd miatt is,nekem tökmindegy.Plasztikáztass 😂

2018. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyúrd ki magad. Lehet az arcod akármilyen ronda, a lányok logikájából kiindulni elég ha sportos az alakod, és látszik a karodon és vállaidon, hogy edzel valamit. Meg ugye a kockahas még ami kompenzálhat. Ez mellé vágass egy jó hajat magadnak, meg ruhatár frissítés.


A pénzt direkt nem mondtam, mert már említették. De mindenképp az kerülne az első helyre. Ja meg még egy dolog. A pénz. Na jó, meg még a pénz is.

2018. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!