Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alkohol lenne a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos egy lánynak sem kellek, mert selejtes vagyok, ami miatt néha rossz kedvem szokott lenni. De kb. 3 hónapja rávettek a barátaim, hogy menjek el velük bulizni és akkor életemben először berúgtam. És akkor egyáltalán nem volt rossz kedvem. Azóta van, hogy hetente 3-4szer is berúgok, de olyan is, hogy egyszer sem. És az alkoholtól mindig elfelejtem a problémáimat. Ez lenne a megoldás arra, hogy ne legyen rossz kedvem?


19, Fiú.


2018. okt. 16. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen komolyan az alkoholt találod megoldásnak? Van baj..
2018. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tudod így lesznek az emberek alkoholisták.
2018. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megoldás még átmenetileg sem ezzel csak magadat nyugtatod de megmondom őszintén ez csak gyengeség és (talán ezért is nem kellesz egy lánynak sem mert nem barátnőt akarnak hanem barátot) amúgy a nagy számok törvénye alapján ha x számú lányhoz odamész beszélgetsz vele 1-el csak lesz kapcsolatod.
2018. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1.: Nem szeretem, de legalább addig sincs eszemben, hogy milyen selejt vagyok.


3.: Nekem ideiglenes jó megoldásnak tűnik. És sajnos a nagy számok törvénye semmi ilyesmit nem mond.

2018. okt. 16. 22:41
 5/21 anonim válasza:
100%
Alkolistaként nem csak a nőknek de a társadalomnak sem fogsz kelleni.
2018. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen. Igyál bátran, max tönkremegy a májad
2018. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A nőknek eddig sem kellettem. És nyílván csak délután szoktam inni, miután végeztem az óráimmal, megcsináltam a beadandókat, felkészültem a zhkra, stb. Szóval szerintem ez nem sok mindent módosít a "napközbeni életemen".
2018. okt. 16. 22:50
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Heti 3-4?Gyorsan belejöttél 😂

Nem megoldás.Ilyet akkor csinálunk ha elhagy a nő,nem akkor mikor még nem is volt.

Neked is egy jó önfejlesztés kéne.Hogy ne tartsd magad "selejtnek"

2018. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Gondolj bele kesobbiekben.

Alkoholt választod egy darabig jo. Aztan tonkre megy szep lassan a szervezeted, az arcod is csúnyább lesz az egesz életed tonkre megy, senki nem lesz kíváncsi rad nem maradnak barátaid.


Vagy elkezdesz gondolkodni egy kicsit, fejben dőlnek el dolgok. Keress valami hobbit amitől jobb kedved lesz. Menj el kondi terembe, az edzés endorfint termel az a boldogsághormon, aztán meg jó alakod is lesz raadasul, amiert halnak meg a csajok!

Egyebkent azert gondolod magad selejtnek mert rossz kedved van? Mitol van rossz kedved?

2018. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8.: A 4 eddig a maximum volt. De volt olyan hét is az elmúlt időszakban, amikor nem ittam. Milyen önfejlesztés?


9.: Az arcomon nem sok mindent tud tönkretenni, mert így is szar már: gyerekes és szar formája van az egésznek.

Barátaim vannak, elég sok. A legtöbbjükkel nem is én akartam barátkozni. Vannak olyanok, akikkel napközben szoktam lenni és olyanok is, akikkel csak inni szoktam. És valakikkel pedig mindkettőt.

Kondira nem nagyon lenne szerintem sem időm sem energiám. Reggeltől estig vagyok az egyetemen, még pénteken is.

Azért vagyok selejtes, mert szörnyű a külsőm, kicsit visszahúzódó vagyok és béna vagyok a társasági dolgokban.

2018. okt. 16. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!