Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én nem tudok igy élni. Mi tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem tudok igy élni. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Bár még csak 19 éves vagyok lassan 20 mégis egy értéktelen embernek tartom magamat. Akárhányszor próbálkoztam(élőben is) de csak elutasításokat kaptam minden lánytól. Miért nem kaphattam meg azt amit más tini? Miért kell szégyenkeznem 0 barátnővel? Én mivel érdemeltem ki hogy ne kapjak szeretetet soha? Mindegyik lánynak volt valami kifogása hogy miért nem akar velem összejönni. Az elutasításokba belefáradtam és már zárkózott lettem. Ha kimozdulok akkor csak barátokkal mozdulok ki. Viszont én nem szeretnék így élni. Miért nem adatott meg nekem az ami másnak igen? 19/F
2018. okt. 18. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
jaaaj ne máár kicsikéém! Olyan fiatal vagy még :) Lesz barátnőd nyugi. Sztem csak nem a megfelelő csajoknál próbálkoztál.
2018. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

21 leszek, nem volt még barátnőm, ez van, nem kell belőle ennyit kihozni. Pont attól érzed magad magányosnak, mert zárkózott vagy, az nem megoldás. Ha kimozdulsz, mindig van valami programod, nem lesz időd magányosnak lenni.

Nekem is volt rossz időszakom ilyen szempontból, de megtanultam élni vele.

2018. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked legalább lehet barátnőd. Úgyhogy tegyél érte! Próbálkozz, keress hobbit, élj, szórakozz, menj haverokkal csajozni. Így kell ezt. Nekem még barátaim sincsenek, barátnőm pedig nem lehet. Akkor én mit mondjak? Nolátod. Örülj neki, hogy olyan helyzetben vagy, hogy vannak barátaid és lehet barátnőd. Élj egy kicsit, szórakozz, ne feszülj rá a témára és majd jön.


Minden jót és kitartást!

2018. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!