Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inkább üljek itthon és siránko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább üljek itthon és siránkozzak vagy próbáljak meg élni? 20/F

Figyelt kérdés
Sokkal könnyebb itt olvasgatni a sok szerencsétlen ember kérdését és válaszát mintsem elmenni és tenni valamit az ügyért. Néha még bele is tudok gondolni komolyan, hogy nekem ezt dobta a gép és egyedül fogok élni ezután is ha eddig így éltem. Máskor meg ott van a gondolat, hogy csak tenni kellene valamit mert később már nem lehet ezt az időt visszahozni. Ilyenkor aztán megint csak arra jutok, hogy ez van és inkább ülök itthon tovább depressziós hangulatba azzal nyugtatva magamat, hogy úgyis szűz leszek mindig mert el sem hiszem, hogy egy lány velem fog lefeküdni, pont VELEM!? Ha jó pasi lennék akkor jönnének a lányok állandóan nem kellene egy lépést sem tegyek értük.

2017. júl. 15. 19:58
1 2
 1/17 I noor Y ***** válasza:

Az nem igaz h sosem kell lepeseket tenni

Ha te vagy a vilag legkocsogebb embere de te nezel ki a legjobban...erted mire gondolok nem kellenel senkinek 1 napnal tovabb

Ha meg bena vagy barhonnan barmilyen helyzetbol el lehet szurni az egeszet

2017. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Figyelj. Nem kell most belehalnod ezért. Majd lesz valakid. Te életed és irányítója vagy. Tegyél hát érte . Nem kell külsőt változtatni emiatt és nem veled lehet a gond. Nyilván önbizalom hiánya is de mindenesetre próbáld lefoglalni magad. Az élet és a sors majd választani fog. Hiszen nem véletlen élünk robotok módjára. Van erre egy spirituális elmélet de ezt csak akkor mondom ha privátban meghallgatsz . Élettörvények amik szerint nem kell pánikolni miatta.
2017. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Épp ez az, ha béna vagyok akkor mindegy ha megkímélem magam, csajozzon az meg legyen annak jó az élete akinek helyes külső meg jó duma, sportsikerek, pénz jutott.
2017. júl. 15. 20:09
 4/17 Stark2000 ***** válasza:

A "sok szerencsétlent" mondjuk kihagytam volna, ők is emberek ugyan úgy problémákkal, mint te. Mindenki máshova fordul segítségért ha kell, ők ez esetben ide. Ettől ők még nem szerencsétlenek. De nem kötekedni akartam, ne haragudj! :)


Nem olvastam el teljesen, de kapásból azt veszem le, hogy önbizalom hiánnyal küzdesz és önértékelési problémával. Szerintem nem kellene ennyire rágörcsölnöd ennyire erre a dologra. Úgy beszélsz, mintha életfeltétel lenne egy lány, egy kapcsolat. Hidd el, nélkülük is lehet élni, csak sok dolgot kihagysz így. Szerintem szeretni és szeretve lenni a világon a legjobb (persze, saját vélemény), ettől függetlenül nincsen barátnőm, de teljesen jól elvagyok egyedül is. Attól függetlenül, hogy rágörcsölsz erre a dologra nem lesz jobb. Felesleges emészteni magadat, semmi jó nem származik belőle. Hallgass nyugodtan szomorú zenéket ha jól esik, de ne depressziózz, inkább fantáziálj a jövőről.. Ismerkedni pedig nem nehéz szerintem. Aki azt mondja nehéz, az még vagy nem próbálta, vagy hazudik. És most lehet, hogy emiatt megleszek kövezve, de tényleg így van. Ha jó embert fogsz ki nem fogsz csalódni. Ha meg vissza utasít az életben semmit nem veszítettél, sőt! Lehet, hogy pont szerencséd volt, mert rettenetes a személyisége.. :D Legyél egy kicsit optimista, pozitív. A lányok is jobban szeretik azokat, akik pozitívak. Gondolj bele.. Egy negatív ember nem csak magát, hanem a kapcsolatát, a másik félt is lehúzza. Az kinek jó?! Nem kell mindig kimagaslóan pozitívnak lenni persze, nem is lehet mindig, de általánosságban próbálgasd csak. :) Az önbizalom javítása érdekében pedig ha kell menj el kondiba - ott is lehet ismerkedni pl. Vagy ha nincs kedved ezért pénzt kiadni akkor erősíts otthon. Fekvőtámaszozz, csinálj lábemeléseket, edz! Te is jobban fogod érezni magadat tőle ha oda figyelsz rá, és egy idő után az önbizalmad is simán nőhet. Egy izmos, erős testben csak jobban érzi magát az ember. :) Ha nő az önbizalmad, az önkritikád ettől akkor a kisugárzásod is más lesz, kapásból +2 pont ami előnyödre válik a lányoknál, mindjárt könnyebb csajozni. Plusz lehet, hogy lesz egy marha jó hobbid ezzel a sportolással. De el lehet menni bicózni, futni is.. Ezek mind mind kikapcsolnak, ha megtalálod magadat benne és erősítenek is. :) Fel a fejjel már egy kicsit, 20 éves vagy. Még előtted az élet! :D


17F

2017. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A szerencsétlen nálam nem a nyomorék senkivel egyenlő hanem olyan emberrel akinek sok a problémája és nincs szerencséje az életben szegénynek.
2017. júl. 15. 20:23
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs előttem az élet hanem már benne vagyok az életbe javába mint más korombeli akik buliznak meg fesztiváloznak.
2017. júl. 15. 20:27
 7/17 Stark2000 ***** válasza:
76%
Mert azt hiszed, hogy ők biztosan boldogak? Én nem vagyok fesztiválon, Soundon, semmilyen ilyenre nem megyek. Egyrészt, mert nem érdekelnek a programok - talán ha 1 előadó miatt kimentem volna - másrészt mert jól érzem magamat a barátaimmal. Attól, mert valaki marha nagy party arc még nem biztos, hogy ő boldog. Lehet, hogy csak neki van igazán sok problémája, csak éppen a bulikba menekül és ezzel köti le magát.
2017. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ilyenről még nem hallottam de ez a világ legjobb természetű embere akkor ha a sok baj ellenére nyugodtan bulizik.

Egyébként nem tudom mást nincs is mit kezdjek az életemmel. Semmi komoly hobbim sincs ami úgy igazán nevezhető valaminek mind csak ilyen kis amatőr semmik. Az egyetemmel megint nem fogok semmit sem érni jobb lenne ott hagynám azt is de az legalább valamennyire eltereli a figyelmem, nem másért járok csak ezért.

2017. júl. 15. 20:36
 9/17 anonim ***** válasza:

Oké.. Először is.. Vegyél egy mély levegőt és gondolj bele..Ha otthon ülsz és böngészed a netet válaszok után keresve, akkor az egyetlen nő akivel összedobhat a rendszer, az az anyukád..

Tegyük fel, hogy elmész egyet sétálni, bevásárolni, kocogni... Ugye mennyivel több emberrel találkozol? :D

Egy kicsit az önbizalmadról... Ha kimennél az utcára és körbenéznél, akkor egy csomó jó példát láthatsz arra, hogy emberek ronda és igénytelen külsővel jobbnál jobb lányokkal mászkálnak és ez nem feltétlenül pénz kérdése. Ők csak annyiban különböznek tőled, hogy elhiszik magukról, te meg nem.

Tegyük fel, hogy egy eladó vagy.. El akarod adni magadat... Tuti, hogy nem hangsúlyozod ki a termék hibáját a vásárlónak, hanem inkább megpróbálod elrejteni. Hogy ezt hogyan tudnád megvalósítani? Kezdj el sportolni, próbálj meg barátkozni ( fiúkkal), járj el velük bulizni. De sose az legyen a cél, hogy barátnőd legyen, ezeket magad miatt és nem másért csinálod, mert te leszel tőle több.

Nézegess neten csajozós oldalakat (talán nem számít reklámnak, nekem pár éve a magyar pick up artist közösség sok hasznos tanácsot mutatott a videóikban.)

És zárásnak annyit, hogy egy barátnő nem ajándék, ahogy te sem vagy az. Kölcsönösen jól érzitek magatokat egymással és ez az oka annak, amiért együtt vagytok... nem pedig a sajnálat.

Remélem hasznos volt, ha még valami maradt benned, akkor ne habozz megkérdezni, ez az oldal hemzseg azoktól az emberektől, akik veled egy cipőben járnak. 18/F

(Mellékesen csak annyit, hogy nekem eddig csak egy 1.5 hónapos kapcsolatom volt, szóval majdnem egy szinten vagyunk ;) )

2017. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Biztosan el tudnám magam adni ha olyan lenne a természetem és a személyiségem az első pillanattól kezdve. Nekik szerencséjük volt még így is ha előnytelen a külsejük.

Mégis hogyan változtassak magamon ha olyan sokat már úgysem tudok. A konditermen kívül mindent kihoztam a külsőmből mivel anyagilag nem vagyunk hátrányban annyira, hogy a ruhákat, frizurát stb. ne engedhessem meg magamnak. Nincs eredménye, ugyanaz vagyok ha belenézek a tükörbe aki voltam évekkel ezelőtt. Lehet egy kívülálló azt mondja, hogy változtam de belül nem lett jobb a helyzet. Tudom szánalmas de én mindig arra várok, hogy majd álmaim nője kezdeményez ha már én nem merek. Értelemszerűen ilyen nincs. Míg magamban nem tudom ezt a játszmát befejezni addig hiába próbálnék meg csajozni meg bulizni úgysem járnék eredménnyel. Olvastam én is netes csajozós oldalakat nekem nem segített amit tudtam is, hogy nem fog de azért megpróbáltam.

2017. júl. 15. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!