Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem őt, illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem őt, illetve mást se?

Figyelt kérdés

Van egy csaj suliba. En 11.es vagyok o 10.es.

Szerintem jol nezek ki, magabiztos vagyok, meg van egy kisugarzasom ami csak egy pillantasra vonza a tekinteteket... Keresem a szemkontaktust egy lannyal a suliba es neha vissza nezett az en szemembe.. kertem egy zsepit a tanartol es nem volt nala ugy hogy elkezdett korbe kerdezni h kinek van. Es az a lany adott akivel probaltam szemezni egy masik szunetbe amikor lattam. Aztan kiderult h egyik spanom vele jar egy osztalyba es megkerdeztem h ki az es megtudtam a nevet. Bejeloltem megkoszontem a zsepit h tudja kivagyok. Kicsit beszelgettem vele es akkor megkerdeztem hogy feltunt e neki h probaltam vele szemezni es mondta h nem... es arra emlekszik csak amikor a zsepit adta nekem... ez nekem full kozombos, azt gondolom hogy eselyesem sincs nala.. pedig volt már sokkal szebb csajom meg o sem tokeletes az en szemembe es a nala rondabbakat meg en nem viselem el...

Nem ertem...

Ha tetszenek neki akkor nem igy valaszolna vissza.

Mi a baj velem?



2018. okt. 18. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Btw. Én próbálok kedves lenni mindenkivel
2018. okt. 18. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy ez a lány csak úgy nézett arra amerre te voltál. Nem biztos, hogy szemezni szeretett volna veled. De persze ez csak egy feltételezés. Veled nincs semmi baj. Mindössze nem hiszem, hogy mindenkinek te vagy az ideálja és ezzel nincs is semmi baj. Ha azt látod közömbös veled jobb lenne maximum barátként tekinteni rá, hogy kevésbé fájjon ha tényleg nem tetszel neki.

Az viszont egy kicsit gonoszul hangzik, hogy a nála "rondábbakat" nem viseled el. Egy nem gyönyörű lány is lehet kedves és akár pont tökéletes neked. Remélem hasznodra tudtam válni.

2018. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hangzik gonoszul. Nekem a tökéletes nőbe beletartozik, hogy számomra szép legyen külsőleg is.
2018. okt. 18. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez nem mindig a legelőnyösebb. Az 1 válaszoló vagyok.
2018. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!