Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini fiúk -őszintén- fontos a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini fiúk -őszintén- fontos a mellméret, megnézitek egy lány mellét?

Figyelt kérdés

Nekem viszonylag nagy -75C- de nem vagyok daggadt, sőt..

Fiúk, őszintén, megnézitek a lányok mellét? Tetszik nektek a nagy mell vagy nem számít? Ez lehet döntő szempont?

Inkább 16-17 éves fiúk véleményére lennék kíváncsi



2018. okt. 20. 19:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
16f meg igen , en eloszor az arocot utana a seggét es a mellét nézem .
2018. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem, főleg ha szép látvány, de nem mérvadó. Meg persze fontos az összkép is.
2018. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Megnézem, ha megmutatja :D
2018. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazán számít számomra a mellméret. Nekem fontos azért, hogy valamennyire ápolt megjelenése legyen a lánynak, de számomra a belső tulajdonságok a legfontosabbak.

17/F

2018. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Ha nagy melle van, akkor van mit nézni, ha nincs, akkor nincs mit nézni rajta. Mármint... értelemszerűen ha nincs nagy melle, akkor ott nem nagyon van mit nézelődni :D

De ez annyira nem mérvadó. Nagy mellel is lehet szép egy lány, és kicsivel is.

Elsősorban az arca, a bőre és a személyisége az ami fontos számomra. A többi másodlagos.

2018. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ebben a korosztályban lévő fiúk 99%-a megnézi az tény de szerintem ha valakivel összejössz azt a legkevésbé fogja érdekelni a melled mérete és nem azért fog veled lenni! Nem, nem azt mondom, hogy nem számít a mellméret hanem, hogy nem az a legfontosabb szempont egy párkapcsolatban!
2018. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem számít, hogy kicsi legyen. :D
2018. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%
Igen, megnézem és a kicsi melleket szeretem.
2018. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

megnézem, de nem döntő...

ha nagy, ha kicsi nem sokat számít

nem a mellétől akarok valamit, hanem magától a lánytól, sokkal jobban számít az, hogy milyen a személyisége, minthogy mekkora a melle


21 éves vagyok, de 15 évesen is így gondolkoztam, nem sokat számít...

2018. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akit ennyire csak a külső izgat, vagy egy ilyen dolog miatt már nem is kéne neki valaki, annak nem is kell kívánni hogy sose legyen boldog mert nem is lesz az :D Csak a seprűfejű páwákat érdekli ők vannak rányomulva, a csajok meg plázaribik meg naivak így meg egyébként sincs semmi értelme már semminek szerintem. Már csak vicc amit "párkapcsolatnak" hívnak :D
2018. okt. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!