Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyire fontos a mellméret?

Mennyire fontos a mellméret?

Figyelt kérdés
Mert van aki azt mondja, hogy fontos hogy nagy legyen, viszont én a legtöbb képen /műsorban azt látom, hogy egész kis mellűek modellkednek. Szóval, mettől meddig a legideálisabb?
2015. febr. 13. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kicsiből lehet nagyot varázsolni, fordítva alig.
2015. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a soványság ára részint az, hogy mellből is fogy az ember.
2015. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mitől lesz valakinek ekkora meg akkor a melle, hanem hogy mennyire fontos a modellkedeshez:DD
2015. febr. 13. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy paraméter a sokból.


Ahogy önmagában a magasság se sokat mond, vagy a derékbőség, az egész arányainak kéne jónak lenni,a mozgásnak, arcnak stb. De feltételezem, hogy azért a mellméretnek is pozitív tartományban kéne mozogni, tehát azért egy B nem ártana.

2015. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a kifutómodellek általában kismellűek. nagyon ritka az a genetikalig vékony, magas lány, akinek ehhez még a melle is nagy. ott ezredrangú szempont a mellméret. vagy milyen modellekre gondolsz pontosan?
2015. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kifutómodellnél A-B kosár az átlagos ha ez érdekel... nem igazán számít amúgy, max extra nagy ne legyen.
2015. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nem igazan fontos szerintem a jellegzetes arc lényegesebb
2015. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha fashion modell szeretnél lenni, akkor kis mell az előnyösebb. de ha minden adottságod megfelelő, és mondjuk C-s kosarú melltartót hordasz, akkor sem fognak szerintem elhajtani. : ) ha az ilyen glamour-erotikus-playboy modellkedés érdekel, akkor minél nagyobb, annál jobban fogsz nekik tetszeni.

ő pl. az egyik legfelkapottabb-legsikerebb fashion modell és szinte nincs cicije:

[link]

de van kifejezetten nagymellű fashion modell is, pl. lara stone, bár ő ritkaságnak számít ebben a szakmában szerintem, de pont ezért szeretik őt alkalmazni.

neked mekkora? :D

2015. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
és igen, a különleges, jellegzetes arcon több múlik. : )
2015. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak annyire mint a nőknek a farok méret.
2015. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!