Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok rájönni mi lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rájönni mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szóval, több mint egy éve írtam egy kérdést hogy szerezhetnék barátnőt. Akkor 17 voltam, most 18 múltam, a helyzet azóta sem változott... Idén is rengeteget próbáltam ismerkedni lányokkal, bulikban, strandon, ahol csak lehetett. A nyáron aztán tényleg ezerrel.

De egynek sem voltam jó, max csak barátnak. Valamit nagyon rosszul csinálhatok, csak sajnálom magam hogy más már az ötödik barátnőnél tart, engem meg nem vesz észre senki.


Itt meg egy történet jönne amit sikerült ,,összehoznom,,:


Volt egy lány akivel egy kerti ,,buliban,, ismerkedtem meg még a nyáron. Előre leszögezem hogy a lány 1,5 évvel IDŐSEBB nálam. Szóval nem tudom de úgy láttam érdeklődött irántam, én is és beszélgettünk. Aztán sikerült megszerveznem vele egy randit. Sétáltunk, beültünk egy kávézóba, végig beszélgettünk szerintem. Azt mondta jól érezte magát velem és keresni fog. Aztán dehogy... Még néha irogattam neki, szeptemberben összevesztünk. Utána megismerkedtem egy másik lánnyal akivel kb. 3-szor találkoztunk, de 1 hónapja azt mondta ő nem akar semmit tőlem. Kikészültem miatta.


Most jön a másik: Írtam a másik lánynak akivel összevesztem, válaszolt. Most úgy van hogy hétfőn talizunk. Az a baj hogy majd elutazik Franciaországba februárig, szóval nem tudom mi legyen... De akkor mit csináljak?


Tudom jó hosszú lett, de nincs kinek ezt elmondjam és megfojt a tudat hogy egyedül vagyok...


a kérdező 18/F, a lány 19/L



2018. okt. 21. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
biztos vannak lány osztálytársaid ,próbálkozzál náluk, legyél egy kicsit perverz de ne túlzottan ez minden csajnál bejön😎
2018. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
tapasztalatból mondom, hogy ha az első randin nincs intimitás, és csók, akkor az egész ellaposodik, mint egy fing. Most mi lesz? megint dumcsiztok, aztán kész. Semmi tűz.
2018. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
igaz, nyomuljál a lányokra
2018. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, lehet határozottabb kéne legyek. Én már mindent megpróbálok, ha kell akkor rányomulok ha erről van szó.
2018. okt. 21. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
ez a beszéd
2018. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Na látszik, hogy ez előző válaszadók mind fiúk... Mint lány, hadd osszam meg a véleményem, végtére is lányt akarsz szerezni, nem? Kérlek szépen, NE nyomulj! Nem leszel sikeresebb, sőt, ezzel még azt is elijeszted, akinél lenne esélyed. És nem igaz az, hogy ha első randin nincs semmi, akkor az halott ügy. Nekem a barátommal semmi nem történt első randin, és láss csodát, azóta is tökéletesen megvagyunk. Legyél nyitott, ismerkedj.

18/L

2018. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem sok randim volt még, biztos a tapasztalat is sokat számít. Ezt is megfogadom.
2018. okt. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!