Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zavar, hogy tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy tini koromban sosem voltam szerelmes. Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Annyira rossz érzés hogy sokaknak már 15-16 évesen van szerelmük nekem meg sosem volt még. És nem is lesz tini koromban már.

Nagyon zavar ez, főleg mostanában.

Annyira jó lehet nekik... 😕


f


2018. okt. 27. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek, én is igy vagyok vele. De engem nem csak úgy kicsit zavar stb, engem már Komolyabban. De mindegy nem fogom leírni megint a depressziós formámat, csak mondom hogy nem vagy egyedül. Én nem csak önbizalomhiány és öngyűlölet miatt nem próbálkozok, hanem azért is, mert ők divatból csinálják. Nem is szeretik egymást, csak ugy vannak meg lefekszenek egymással és akkor ugy már minden happy. De szeretni sose fog engem se senki. Ez van. :(

17f

2018. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Lekvarosbukta
2018. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne bánd. Nagyon szar, főleg ha elutasítanak
2018. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkan vagyunk így :D èn sem voltam mèg soha pedig már 18èves lány vagyok :D itt folyton olvasgatoma kis 13-14evesek szerelmi bánatát na az eleg rossz erzes de ez van ami késik nem múlik..
2018. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) Szerintem 18 évesen még te is ráérsz, főleg mert lány vagy, szerintem nektek könnyebb. Még depresszióval is. Én meg beszéltem olyannal aki 14 évesen már gyereke van 2 éve :D De mindegy is.. Nektek van esélyetek ne adjátok fel szerintem, ha csak nem akartok ilyenek lenni mint én.
2018. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyan olyan esélyekkel indulsz te is fiúkènt mint èn lányként....Csak nem mind 1 hogy milyen a felfogása valakinek. Mindenkinek megvan a sajátosága ahogy mondtad csak azert vannak meg ossze jonnek csak ugy... de semmit sem kell sietetni!! Jól kell felfogni :)
2018. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, de én úgy értem hogy a lányokhoz odamennek.. Nem a lányok a srácokhoz. Érted? Én meg oda se mernék menni, nem hogy odaszólni :D Errefelé amugy is sok a ribi, engem irritál ha mindenük kintvan. Nem tudnék együttlenni ilyen.. "Mai" lányokkal. Nekem nem jön be ez a ribis stilus. Nekem egy olyan depressziós és ilyen gondolkodású lány kellett volna még se találam ennyi év alatt.
2018. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmad :) és nem lessz gond mindenből kitudsz lábalni..csak erőt kell venni magadon.. De egyèbkènt meg megfogod találni a párod.. nem mindenki egyforma... a lányokból.illetve a fiúkból is vannak bőven olyanok akiket egy mas kategoriaba sorolnèk.. a deprssziót pedig meg lehet oldani elhatarozod magad hogy teszel azert hogy jobb legyen
2018. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!