Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alternatívabb stílusú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alternatívabb stílusú fiúknak bejönnek az átlagos lányok, vagy esetleg inkább az alternatívabb lányok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szabály arra hogy kinek ki jön be. Minden ember mást keres. Sőt, lehet hogy valakinek van egy kimondott típus aki tetszik, aztán jön valaki aki teljesen más, mégis összejön.
2018. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elég alteros vagyok, nekem több stílus is tetszik, de inkább az érdekesebbre, hozzám közelebb állóra kapom fel a fejem, nem az átlagosra.
2018. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy egy átlagos lány a tiniribit jelenti. Személy szerint rühellem őket :D De milyen az az átlag amire gondolsz?

17f

2018. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont nem a tiniribikre gondoltam. Mondjuk akik nem mutogatjak magukat stb. Tehat normalisan viselkednek.
2018. nov. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!