Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs még barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, most vagyok 11.-es, és még nem volt barátom. Nem értem mi a baj velem. Jó tanuló vagyok, modellkedem(szóval annyira csúnya már csak nem lehetek) nem vagyok nagyon szerény, de az a nagyszájú se. Kb havonta egyszer megyek el bulizni vagy iszogatni a haverjaimmal. Sok fiú barátom van, akik már volt, hogy vallottak nekem szerelmet, de egyik sem tetszett nekem. Viszont aki nekem tetszik, az le se szar. Kicsit szeretethiányos vagyok, de ez egyáltalán nem látszik meg a viselkedésemen. Van humorérzékem, de lehet velem mélyebb dolgokról is beszélni. Néha kicsit makacs vagyok, és van, hogy nem engedek a nézőpontomból, de mindig törekszem kompromisszumra. Szeretek rajzolni, festeni, olvasni, hobbiból lovagolok és szeretem az állatokat.

Külsőleg: 165 cm vagyok körübelül, hosszú barna hajam van. Sportos vagyok.

Tudom, hogy az elején fiúk terén nagyok voltak az elvárásaim, de azokból már régen lejjebb adtam. Viszont ahhoz még mindig ragaszkodom, hogy nem jönnék össze olyannal, aki külsőleg nem vonz. Legyen magasabb nálam, meg nem szeretem azokat a nádszál fiúkat, akik még nálam is vékonyabbak. Kb már csak külsőleg ennyi amit szeretnék, szerintem ezek annyira nem nagy elvárások. Meg hogy legyen idősebb nálam.

Legjobb lenne, ha 18-25 között lenne. Ennyire nem szeretik a férfiak a fiatalabb lányokat? Szerintetek miért nincs még barátom? Min kellene változtatnom? Köszönöm, hogy elolvastad, még ha egy kicsit hosszú is lett, és ha van valami ötleted nem tartsd magadba. 17/l



2018. okt. 29. 15:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ milyet akarsz.. Külsőre ha modellkedsz, fested magad stb, akkor szerintem max egy páwa stilusu hülyegyereknek fogsz kelleni, annak is max pár menetre. Legalábbis ez már így működik. Ha meg erőltetni fogod akkor meg azért nem fog összejönni. Például az ilyenek mint én (mondjuk rohadt ritka) szerintem nem is mernénk még csk beszélni se olyannal aki modellkedik meg ilyenek, mert szerintem aki normálisan gondolkodik az nem a külsőre megy, és szerintem ha valaki modellkedés szinte ad a külsejére, azt én meghagynám a páwáknak. Szerintem az embernek olyanra van szüksége aki neki a leg szebb kívűl/belül, és nem olyan valakire aki után megfordul 40 ember az utcán mert úgy kifesti magát/öltözködik, aztán mehet a féltékenykedés 0-24 :D

Bár neked több szerencsét...

17f

2018. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem társkereső oldal, hogy kiírd minden tulajdonságod és igényedet!

Mondjuk ne a csodára várj, hanem ismerkedj...

2018. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
91%
1-vagyok)) 2-es szerintem nem ismerkedni kell, az erőltetett. Úgy kell ismerkedni szerintem, hogy ha mondjuk közösségi oldalon vagy, akkor nem bejelölöd és privátba zaklatod, hanem kommentekbe először megismered, mert attól még lehet akárki, nem ismered, és nyomulásnak is veheti. Ez csak az én véleményem, soha nem próbálkoztam, mert tudom hogy végződne...
2018. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 $$$$$ ***** válasza:

Hát ne keseredj el nekem sincs barátnőm pedig én már 18 vagyok Xd . És meg magas is és még vézna se vagyok. Még sincs barátnőm😂😂 . De én ezt már elfogadtam. És úgy vagyok vele hogy egyszer majd csak talállok valakit. Ha meg nem akkor nem... Nem ezen kattogok állandóan mert az borzaszzó rossz Xd . Régen azt csináltam .. De ma már nem . Élevezem az életet.. Ki tudja meddig tart XD De azéet nagyon örülnék ha végre találnál valakit....

18/F

2018. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 $$$$$ ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem azt akartam írni hogy találnál valkit. Hanem azt hogy találnák valakit😂😂 .Csak félrenyomtam Xd
2018. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
1-es vagyok)) Én is igy vagyok vele 4-es.. Vagyis hasonlóan. Az a baj, hogy mindenkinek csak az kell hogy legyen kit az ágyba vinni meg a millió egyszáz facebook ismerős előtt pózolni valakivel hogy "nekem is van". Ezért kezdem szégyellni már GYK-n is hogy 17 vagyok, hogy ebbe a korba vagyok... Egyáltalán nem olyan SENKI mint én és ez nekem lehetetlen. Nem vagyok egyedül, néha beszélgetésekbe 1-2 ugyan olyan barátom is megkapja hogy "ne vagdosd magad, ne öld meg magad kár lenne ilyen srácér" atán mit érünk vele? Semmit! Semmit, mert senkinek se kell már ez. Senkit se érdekel hogy valaki szeret-e csak legyen mellettük valaki.. Aztán az ilyeneknek mint én még annyi se jár ki hogy szeressen valaki, mert nem tudnak igazán szeretni és kitartani senki mellett, max egy hétig vagy talán kicsit több...
2018. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
88%
Első pár sort olvastam, több nem kellett. Válogatós vagy és nagy képű. Elég hamar keltesz rossz benyomást. Én már az elejénél "utáltalak" és ezen nehezen tudnál változtatni. Pedig én egy nagyon barátságos ember vagyok, mindenkibe a jót igyekszek látni (ezt gyakran ki is használják) és még nekem se vagy szimpi.
2018. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 A kérdező kommentje:

#1

A fotózások alkalmával csak minimális smink van rajtam, a hétköznapokban meg semennyi, max korrektor. Ne egy Palvin Barbarát képzelj el. Nem öltözködöm kihívóan, és nem is rakom ki mindenem.

2018. okt. 29. 16:11
 9/94 A kérdező kommentje:

#2

Köszi, hogy szóltál, de tisztába vagyok vele.

2018. okt. 29. 16:12
 10/94 anonim ***** válasza:
41%
1-es vagyok)) Sajnos valamilyen szinten igy van.. "Nem jött be neki" hát bzd már meg magad, akkor csak akarsz te is valakit magad mellé.. Annyira tipikus egyébként, hogy nagyba tesznek rá ki milyen belül és mennyire tud szeretni, nem érdekli őket. És azt hiszem ezzel most KB tisztáztuk is hogy miért adom inkább fel az életem, minthogy feleslegesen próbálnék keresni valakit aki "szeret"..
2018. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!