Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a baj, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj, miért nincs barátom? Valamit rosszul csinálok? Miben kéne változnom, hogy végre elég jó legyek valakinek?

Figyelt kérdés

17 éves leszek de még nem volt barátom,és nem is csókolóztam még soha.

168cm magas normális testalkatú lány vagyok. Váll alá érő viszonylag hosszú barna hajam van.Barna szemeim,Csontos arcom és elég dús ajkaim vannak. Divatosan öltözködöm,és mindig megdícsérik az illatomat.

Nagyon udvarias segítőkész és kedves vagyok mindenkivel. Még akit nembírok azzal is. Bármiben lehet rám számítani.Elég érett vagyok a koromhoz képest,bármiről lehet velem beszélni,mert nem mondom el senkinek ha megkérnek rá. Szeretek segíteni másokon,ha valami gondjuk van hozzám bármikor fordulhatnak. Mindig mosolygok,mégha szomorú vagyok akkor is,mert nem szeretem elrontani mások hangulatát. Elég érzelmes vagyok,és nagyon hiányzik valaki aki ha rossz napom van átölel,megpuszil,és érzem hogy szeret.

Mit csinálok rosszul? Miért nem vagyok elég jó senkinek?



2018. jún. 21. 00:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%

Miután "beoltod",felajánlod neki hogy írjon rád.. Aztán amint társat találsz egy kis gonoszkodáshoz már a családját szidod.. Kíváncsi volnék mit tudsz te a lányokról,a LÁNYOKRÓL, 18éves "érett" létedre egy 17éves lányon köszörülöd a nyelved.

Veregesd vállon magad, szép volt mostmár nyugodtan aludhatsz 🤗😉


Kedves kérdező! :)

Ennyi idősen a mai korcs világban ilyen tulajdonságokkal nehéz lehet. A korodbeliek nagy része már túl van a csókon -is-, és biztosan látod Te is hogy a kedvesség, jó lelkűség már sajnos sehol nincs egy átlag értekrendben.

Rengetegen a látszatra mennek csak, saját magukat sem tudják már hogy kicsodák és ami szomorú hogy nem is érdekli őket. Az ilyeneknek mindig lesz valakijük, de valódi társuk aligha.

Véleményem szerint nagyon becsülendő hogy ilyen szép lelkű tudtál maradni. Sokszor meg fog ez még törni, fájni fog az a jó szíved de hidd el nekem, eljön az az idő, az a srác aki ritka kincsként tekint majd rád.

Ne csodáld hogy a legtöbb korodbeli srác a p* csákra bukik látszólag. Ezek most értek be, most állt fel nekik (már bocsánat) tavaly még Pokemon volt a menő, idén gyorsan be kell rakni hogy attól legyenek valakik. És hát kinek rakják be? Annak aki hagyja, aki kínálja. Már csak azt sem lehet elmondani, hogy milyen f@s zagyerek, mert egy jó nővel volt együtt, hiszen ugyanolyanok. Kinézetre, "stílusra".

Aki kicsit is több, kicsit is egyedi, az már kemény dió, arra nem biztos hogy hat a duma vagy a lóvé.

Gyengék ezek ahhoz hogy valódi értéket szerezzenek, talán még nem is tudják hogy azt akarják.

Na de majd lesz egy bátor, aki többet akar a tucatp!c sáknál boldog lesz hogy Rád talál, és te is az leszel amiért vártál rá.

És figyeld csak, sok kiélt liba bizony irigy lesz, mert Rád úgy fog nézni az a srác ahogyan őrájuk senki.


Sablonduma, tudom igen, de helytálló. Csak maradj ilyen. És jönni fog

Ne akarj versenybe szállni ezekkel a "csajokkal". Ezekért a sracokert nem érdemes.

Csak várd ki, és maradj önmagad, mert ritka kincs az ilyen.

Olthatnak engem is a 18éves értelmiségiek hogy tündérmese stb, hajrá. 😀

Neked pedig kitartás, és tényleg, Tényleg maradj ilyen.

2018. jún. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#7 nagyon szépen köszönöm a válaszod,nemtudom miért de bekönnyeztem,nagyon jólesett. Remélem igazad lesz. Én próbálok önmagam maradni.
2018. jún. 21. 01:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Légyszi kíméljetek!! Nem fogok senkinek képet meg hasonlókat küldeni privátba!
2018. jún. 21. 01:50
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom aki meg próbálkozni merészelt és nem szőke herceg fehér bmw-n, elhajtottad a g..ibe. Pont olyan lány vagy akinek nagyon örülnék bármikor, csak az a probléma, hogy amit leírtál a valóság egy kis szelete.
2018. jún. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell változnod, hiszen így is jókat írtál magadról. Vagyis csak azokat, és mik a rossz tulajdonságaid? Lehet azok közt van valami amit nem szeretünk mi fiúk.
2018. jún. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Hát semmi nem véletlen ... biztos neki is van takargatni valója!
2018. jún. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre ne keress "barátot" ilyen "együttjárós" értelemben. Válj felnőtté érzemileg is, tudj megállni a saját lábadon. Nem arra gondolok, hogy ne legyenek barátnőid és barátaid, akikkel bizalmas tudsz lenni, megoszthatod velük a gondjaidat, de meg kell tanulnod jól érezni magadat a bőrödben elköteleződős párkapcsolat nélkül is. Ez nagyon fontos, mert ha csak azt várod, mikor leszel végre elég jó valakinek, könnyen belecsúszhatsz hozzád méltatlan kapcsolatokba, köthetsz súlyos kompromisszumokat, mert lelked mélyén azt hiszed, hogy neked úgysem juthat jobb.

Ha érett, erős személyiség vagy, azt fogod keresni, ki az, aki jó NEKED. Nem kiskutyaként szaladsz a fiú után, hálásan ha néha feléd pillant, és nem is olyan fiút választasz, aki koloncként csüng rajtad és teljesen feladja a saját személyiségét, hanem kölcsönösségen alapuló kapcsolatot tudsz kialakítani.

És ha esetleg úgy látod, mégse az illető az, akivel hosszú távon is együtt szeretnél élni, családot alapítani és gyerekeket nevelni, akkor képes leszel időben búcsút inteni neki, és tovább keresgélni, mert nem pánikolsz az időszakos egyedüllét gondolatától.

2018. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de en megertem a kepkeroket, mert egy leiras az soha nem ugyanaz mint egy kep. Nem fehernemus, vagy meztelen keprol beszelek termeszetesen, de egy szolid kepet magadrol ha tudnal kuldeni, azzal sokkal targyilagosabb velemenyt lehetne alkotni.

Irj ha gondolod, mert a leiras alapjan tetszel, de igy tenyleg keves az info.

2018. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#4 engem rohadtul nem érdekel a pénz.

Nem is nagyon érdekelnek az olyanok akikről tudom,hogy van pénzük mert akiket ismerek,soha nem tudnék velük járni. Annyira nem becsülik meg amilyük van és lenézőek másokkal szemben.

Amúgymeg lehet az a baj,hogy félénk vagyok és nehezen nyílik meg mások felé. Már elég sok csalódás ért baráti szinten,mert sokan akiket barátomnak hittem csak kihasználtak.

2018. jún. 21. 11:23
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha perverz vagy írj
2018. jún. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!