Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyomoréknak érzem magam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomoréknak érzem magam, amiért nincs barátom, és nem is volt soha. Hogyan változtassak ezen az érzésen? 18/l

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom, nem is nagyon próbálkoztak eddig. Szinte minden lánynak van/volt az én koromban, az ismertségi körömben, kivéve nekem. Már nagyon szégyellem, viszont nem akarok minden jött-menttel összejönni csak azért hogy ne legyen kínos. Mit tegyek hogy ne legyen szégyenérzetem, valami tanácsot tudnátok adni?

2018. okt. 7. 14:20
1 2
 1/13 Singularity_amusing ***** válasza:
70%
Foglald le magad, szerezz valami hobbit ami eltereli a figyelmed. Ha meg mindenképp pasit akarsz változtass kicsit magadon, hogy felkeltsd a srácok figyelmét.
2018. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
itt vagyok
2018. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem tudok változtatni, mert úgyérzem kihoztam magamból a legtöbbet... a kinézettem abszolút nincs baj (mindenki ezt mondja ,ellenpélda még nem volt)
2018. okt. 7. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyen szégyenérzeted. Nekem se volt még ,ha ez megnyugtat téged:)/L
2018. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbálj elcsábítani valakit.
2018. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nemsokára 20 leszek, és eddig még nem volt barátnőm, mégsem érzem magam nyomoréknak. Persze örülnék ha lenne, de nem görcsölök rá az egészre, és javaslom, hogy te se tedd, nem éri meg. Majd ha jön az igazi, akkor legalább tudni fogod, hogy megérte várni. Kitartás! :) 19/F
2018. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincs barátnőm már 3 éve. Csak 1 volt. Azt az egyet is évekig kerestem. De kiderült hogy nem vagyunk egymáshoz valóak így 3 hónap mulva szakítottunk.
2018. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet higy valakinek tetszettel, csak nem vetted észre, és ezért nem lépett feléd pl...
2018. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

naa, nem szabad szomizni, nem vagy nyomorék és a 4es se

tessék szépen mosolyogni :) a mosolygós lányokat jobban szeretjük mint a folyton szomizókat

2018. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy épp egy olyan hozzászóló ír itt, aki simán értékelne téged :)
2018. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!