Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok adni tippeket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni tippeket a Tinderhez?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt ennek az appnak. Ha reálisan kéne pontoznom magamat, akkor 6/10 - 7/10-et adnék magamnak.


Ezt leszámítva szerintem jó humorérzékkel lettem megáldva, bár itt ahol az első benyomás számít ez nem dob olyan sokat a latba szerintem :DD


Ettől függetlenül nem érzem reménytelennek az egészet, viszont egy-két tippet szívesen elfogadok, hogy hogyan növelhetném az esélyeimet.


22f


(Azért ez a kategória, mert felnőtt párkapcsolatok kategóriában valószínűleg hülyének néznének a Tinder szó láttán.)


2018. nov. 2. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél elérni. Csak "szórakozni" akkor tolni kell a dumát mert ez kell nekik, rendes kapcsolat az már jóval nehezebb sőtt..
2018. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!