Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnek tippeket kapni ahoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek tippeket kapni ahoz hogy hogyan kezdemenyezzunk beszelgetest azsiai fiukkal?

Figyelt kérdés
Az angol nyel annyira nem akadaly. Anyanyelvi szinten persze meg n beszelem de megszolalni megtuduk ugy gondolom. Nem szeretnek tolakodoan kezdemenyezni csak baratkozni. Szoval tudnatok nekem adni nehany tippet? Elore is koszonom a normalis valaszokat.
2017. jún. 26. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Na de komolyra fordítva, ugyan úgy mintha egy magyarral dumálnál.
2017. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtened ezt? Kerlek
2017. jún. 26. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz pasizni, ha még annyi bátorság sincs benned, hogy megszólítsd?

Érned kell még ha már a legelején elakadsz.

2017. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miert kell oltogatni egy artatlan kerdes miatt?😣

Amugy meg szerintem eleg erett vagyok mar ugy ehez lassan 18 evesen csak tudod nem mindenki van tele batorsaggal foleg ha kulfoldiekrol van szo.

2017. jún. 26. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát így: https://www.youtube.com/watch?v=1Bf0aYBk0OQ


De am nem értem miért ázsiai srácot keresel...

Valamint tényleg ugyanúgy mint bármi más pasit...

Helyzettől függő. Másrészt am eléggé kevés ázsiait láttam még mo-on akik tudtak is angolul... De tényleg. Pesten akikkel összefutottam eddig turistákkal és szerették volna megkérdezni hogy mi merre van (Nem is vagyok Pesti sem...)

Alig tudtam elmagyarázni nekik angolul... Így térképen kelett mutogatni stb. Szal jah .

2017. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szinten haszanlhatatlan es kifigurazo,provokativ valasz.
2017. jún. 27. 13:51
 7/7 anonim válasza:
Nem olyan nehéz. Én is féltem egy kicsit de úgy voltam bele majd lesz valami. Legfeljebb ha elakadunk nem beszélünk többet. De nagyon gördülékenyen ment. Mondjuk nekem szerencsém volt mert a fiú ( aki azóta a barátom) nagyon közlékeny és érdeklődő. Már belátom hogy kicsit könnyebb is ugyanis adják magukat a témák. Pl ha magatokról nem is beszéltek csak egymás kultúrájáról akkor is nagyon sokat tudtok beszélni. Ki hogy él, mit eszik, mit tanul, hogy kapcsolódik ki stb.
2017. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!