Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagy elvárás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárás olyan barátnőt keresni (első), akinek még szintén nem volt barátja?

Figyelt kérdés
Olyan barátnőt szeretnék, akivel együtt élhetem át az első öleléstől kezdve mindent. Nem vagyok egy tömegsrác nem járkálok túlzottan el, szórakozóhelyre meg pláne. Hasonló típusú lányt keresek, nem tudom nagyok-e az elvárásaim?

2018. nov. 3. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nem nagy elvárás.
2018. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nemrégiben én is hasonló lányt kerestem, akkor még volt is, de már egyre inkább nem.

Nemtudom, hogy milyen korosztályban tartozol, ha 14-15, akkor elég sok esélyed van rá, de az normális kapcsolatnak nem igazán nevezhető, ha viszont 16-18fele vagy, mint én most, elég kevés ilyen lány található... Ha meg már az fölött... Akkor szinte lehetetlen, nagyon szerencsésnek kell lenned

2018. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem nagyok az elvárásaid, viszont nehéz dolgod van, mert nehezebb ilyen lányt/fiút találni.

De sok sikert!😉

2018. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy elvárás.
2018. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
18 felé járok.
2018. nov. 3. 19:33
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Én is ilyen párt keresek és szerintem ez nagyon nagy elvárás.
2018. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem nagy elvárás, még nekem sem volt barátom.

Kitartást😁

2018. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Halál pontosan ugyan erre vágyok. Csak depressziós vagyok meg minden szar, szóval tudom hogy lehetetlen az egész... Sajnos valószínűleg nagy nyomor vagyok, szar élettel. Ha nem akarsz ilyen lenni, akkor TE ne add fel :)

17f

2018. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
8-vagyok)) Hozzá teszem 14 évesen már rég nem szűz a legtöbb, akinek meg nem volt semmije az az átlagnál szerintem kicsivel kultúráltabb meg ilyenek, szóval ham Gamer vagy vagy ilyesmi, akkor a "túl normális" se megoldás. Nekem is olyan kéne aki hülyül vagy ilyesmi, de nem társasági meg bulizós ribik stb... 17 éves létemre köpök az ilyenekre, elkap az undor.
2018. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Hogy ha szigorúan ez az elvárás, akkor nem hiszem, hogy nagyon szerencsés lesz a keresés. Én is így gondolkodtam egy ideig, megvolt az első barátnőm, sajnos vagy nem sajnos, de vége lett 2 év után. 19 éves vagyok, ebben a korosztályban nagyrészt már mindenkinek meg volt az első párkapcsolata, akit egyáltalán érdekelt a téma. Még azoknak a lányoknak is akik nem ribik, nem össze-vissza bulizós, drogozós stb. szóval a normális lányoknak is. Most amikor párt keresek, nem várhatom el senkitől, hogy ne legyen még semmilyen tapasztalata ilyen téren, hiszen nekem is van; és miért is baj egyáltalán? A lényeg az, hogy szeressen, ott legyen jóban-rosszban, hogy az élet boldog legyen vele.


Nagy elvárás? Amennyiben úgy vesszük, hogy ritka az ilyen egy bizonyos kor fölött, akkor nagy, hiszen nehezen fogsz találni ilyet. Továbbá, mi bajod lenne egy olyan lánnyal, akinek már volt egy kapcsolata, nem vált be, de kellesz neki?


Egyébként én is ilyen lányt keresek, léteznek, úgy veszem észre, hogy kevés van belőlük, de nyílván ez azért is van, mert csöndesebbek, így nehezebb "észrevenni" őket. Ami a szó szoros értelmében nem igaz, hiszen ugyanúgy szimpinek találhatjuk őket, meg nem láthatatlanok, csak nehezebb az ismerkedés, mert nem feltétlen ismerkednek direktbe.

2018. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!