Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagy elvárás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárás olyan barátnőt keresni (első), akinek még szintén nem volt barátja?

Figyelt kérdés
Olyan barátnőt szeretnék, akivel együtt élhetem át az első öleléstől kezdve mindent. Nem vagyok egy tömegsrác nem járkálok túlzottan el, szórakozóhelyre meg pláne. Hasonló típusú lányt keresek, nem tudom nagyok-e az elvárásaim?

2018. nov. 3. 19:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem az, de ez már nem divat :D

És hol keresed ezt a lányt egyébként? :)

2018. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8-vagyok)) Így van tényleg nem divat, épp ezért utolsó ribi az összes! Keresni meg szinte nem is lehet szerintem, mert általába az ilyenek beletörődnek hogy a sok páwa baromnak nem kellenek mert ők nem adják magukat akárkinek. Aztán jön a depresszió mint nekem, és eltoszódik nekik is egy csomó minden. bár én már ennél bőven mélyebben vagyok..
2018. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedden leszek 18, de nekem se volt még soha senkim. Se csók, se ölelés. Szerintem nem nagy elvárás. Ja és lány vagyok.
2018. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

8-vagyok)) Boldog születésnapot és sok szerencsét utolsó :D Meg mindenkinek sok szerencsét aki nem átverni és kihasználni akarja a másikat...

Gl..

2018. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy elvárás. 16éves lány vagyok, eljárok bulizni-nem gyakran, de szoktam. Szeretek társaságban lenni, de nem szoktam ribiskedni. Kapcsolatom sem volt még. Vannak még normális lányok, az én baráti körömben is rengeteg van és szépek, okosak és mindannyian rendesek és kedvesek.
2018. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8-vagyok)) 15-ös szerintem nem az a lényeg hogy egy lány ribis legyen vagy szép, szerintem a belső és a gondolkodás a fontos. Bár én nem szeretnék olyat aki közösségbe jár bulizás meg ilyenek, de örülhetsz hogy te ilyen ritka normális vagy. Meg a barátnőid.
2018. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem sincs könnyű dolgod, de tudom, hogy vannak ilyen lányok.

Én nem járok bulizni, nem iszok(ilyen téren mindig is kívűlállónak éreztem magam).

Nekem sem volt még párkapcsolatom és van sok barátnőm akiknek szintén nem volt még, pedig nem tartom magunkat csúnyának (nem azt mondom, hogy mindenkinél jobb vagyok de átlagos külsejű-meg hát kinek mi tetszik) De nem is nagyon próbálkoznak nálam. Mi lányok ugyan úgy érezzük mint ti, hogy nehéz normális srácot találni, pedig valószínülek ugyan annyi az esélye a srácoknak és a lányoknak is.

17/L Sok sikert! Szerintem nem kell erőltetni😉

További szép napot mindenkinek!

2018. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb lánynak 13-14évesen már van barátja. Akikkel 18évesen ismerkedtem 3 és 12között volt a kapcsolataik száma, és ez csak az amit nem tagadtak le+ki tudja hány futó kaland.
2018. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de mindenképp nagy elvárás. :)

Én is örülnék, ha olyan férfit találnék, akinek én vagyok az első, de egyáltalán nem várom el, mert tudom, hogy ennek elég kicsi az esélye. :)

Már annak is örülnék, ha egyáltalán lenne párom. :D

21/L

2018. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En is hasonlo vagyok mint a leirtak es szinten hasonlo embert "keresek" de igazabol annyira nem eroltetem meg magam sok erdekes ember van a kozelembem es futok ossze ujabbakkal szoval szerintem annyira nem nagy elvaras es nem is olyan megerolteto talalni 🤔💁‍♀️
2018. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!