Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg Trek kerékpár...

Mennyire éri meg Trek kerékpárt venni 110-150 ezer között? A kiszemelt egy Trek 4300d. Esetleg tudtok megbízhatóbb márkát? Tárcsafékes és első telós az elvárás.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Magellan Polaris vagy pedig építenék egyet.
2010. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A treknél inkább a nevet kell megfizetni,Sokkal jobb felszereltségűt vehetsz(építhetsz) ugyanennyiért ha nem ragaszkodsz a névhez.


(nekem a meridám volt ugyanannyi mint egy ismerős trekje és az enyémne sokkal jobb a felszereltsége)



28/l

2010. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biciklit 150.000-ért? Te nem vagy normális.
2010. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó... ez még egy egész "olcsó" gép.

Összes ismerősömnek 4 kiló feletti gépe van.

Na ANNYIT nem adnék én sem érte.

De mondjuk, egy 250-ig elszaladnék ha nagyon bejön a tekerés :D

2010. febr. 26. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem eddig 500ba van benne a 6éves bringás pályafutásom. és én még egész olcsón vagyok mert vigyázok a dolgaimra.
2010. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Öröm ilyet látni, hogy beszólásra normálisan válaszoltál. Respect :)


Ezzel kapcsolatban én csak annyit kérdeznék még: mi tud egy kerékpáron 400.000-be kerülni??

2010. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a technológia.

Az például elég drága ha egy jó 20centis aluminiumdarabot cnc géppel munkálnak "alkatrésszé" speciális egyenletek alapján, hogy illeszkedjen egy ugyancsak bonyolult másik alkatrészhez

Vagy az olyan tárcsafék ami egy gokarton is röhögve megállná a helyét.

Igazából egy ilyen biciklin minden olyan mint egy motoron. A váltás mechanikus (bowdenes) de a fékek sokdugattyúval rendelkező hidraulikus tárcsafékek, az alkatrészek legtöbbször CNC-zett nehezen heggeszthető aluminiumok. És a külső is olyan tapadást biztosít ami egy autón vagy motoron elvárt.

Egy 50 és egy 500ezer forintos bringa között ugyanúgy érzed a különbséget mint egy suzuki és egy s mercedes között!

2010. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!