Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ez hozzátok szól, szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez hozzátok szól, szerintetek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy srác aki nagyon jól néz ki, képes összejönni egy olyan lánnyal aki még nálam is rondább?

(A lényeg, hogy az átlag aluli lányokkal)

Van egy csaj akit ismerek es, mint fiú inkább kerűlném. Nem ítélek kűlsőre, de ez a csaj még belsőre is undorító személyiséggel rendelkezik. És nem egy ilyet ismerek, és olyan srácokkal járnak akiket egy modell mellé tudnék elképzelni kb.



2018. nov. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
szubjektív az h kinek mi tetszik
2018. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is rengeteg példát ismerek erre. De ami nekünk nem olyan szép, az még lehet másnak az. Mellesleg a belső szépítheti a külsőt. Lehet hogy veled nem olyan módon bánik mint azzal a fiúval. És lehet hogy annak a fiúnak meg pont ez a bánás mód tetszik. Rengeteg olyat ismerek, aki azt szereti ha egy lány flegma, vagy egyéb más kis dolgok, ami nem sok mindenkinek tetszik, de neki pont ezért tetszik annál jobban. Ezek a kis dolgok a külsőt szépítik. Ezt úgy kell érteni hogy ha ezek megvannak, akkor akárhogy is néz ki az illető neki az fog tetszeni.
2018. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy jó pasi, de mégis kívül-belül csodálatos barátnőim voltak és most is az van. Nem minden a külső, nagyon sokat számít a személyiség, valamint mindenkinek más jön be, mást szeret valakiben. Gondolj bele milyen rossz lenne, ha minden ember egyformán látna mindenkit. Szóval az, hogy átlag aluli szubjektív. Másnak ő a tökéletes.
2018. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Talán a könnyű szex hajtja
2018. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én tudom, biztos full kanos a srác és nem tudja ezt kezelni, ezért még ha a kő is lány lenne, azzal is összejönne, de hát ilyen kangörcsös csávót azért nem igen látni.
2018. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudod nézőpont kérdése hogy kinek mi számít rondának. Vannak különleges személyiségű lányok kevésbé előnyös külsővel, akik igen csak népszerű a fiúknál.
2018. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!