Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék barátot?

Figyelt kérdés

Tök aranyos lány vagyok, nem is vagyok hülye meg azért annyira csúnya sem, mégsincs pasim. Tény, hogy nem vagyok nagy itthonról eljárós ember, de na.

Tudtok olyan oldalt ahol lehet ismerkedni NORMÁLIS emberekkel? Nem társkereső, mint pl a Tinder, de nem is egy Anotalk féle. Anotalkon nincsenek is értelmes fiúk😂

Esetleg velem van a baj?

Fiatal vagyok még, igaz, de én már vágyom valakire. (Sajnos igényeim is vannak, nem tudom miért pedig bennem is van hiba)

Ertelmes válaszolat légyszi 😄

16/l


2018. nov. 5. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen oldal. Akár tetszik, akár nem; értelmes csávót a valóéletben fogsz csak találni magadnak. Iskolában, edzésen, ismerősökön keresztül, stb.
2018. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz manapság mit csinálni sajna, támadd le élőben azt, akit úgy ismersz már kb.-ra és bejön. Tudom, hogy nem ez a normális, de a mai gyerekeknek kell egy kis noszogatás, aztán a kezdő löket után persze felveheted a női szerepet, akit meg kell hódítani.
2018. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikerdesek.hu egy titkos tarskereso oldal, ne feledd.
2018. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kultúrált helyeken. Helyesbítek,ott gyakoribbak.
2018. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is adom az előző válaszolók véleményét, interneten nem igazán van értelmes oldal, és nem is a legmegbízhatóbb. Persze van én is hallottam már számos sztorit, ahol a pár két tagja neten ismerkedett meg, de ez ritka. Mint említették való életben keress. Járj el sportolni, barátokkal városba, próbálj új kapcsolatokat kiépíteni. Az 5-ös válaszoló pedig nagyon általánosít. Tényleg van jópár gyerekes srác ebben a korosztályban, de ugyancsak számos kivétel, akiknek korábban benőtt a feje lágya. Elkeseredni meg nem szabad, sokan járnak hasonló cipőben.
2018. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, ha gondolod írhatsz. 16F
2018. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Yasuo main vagyok és szoktam néha anotalkozni poénból :'(
2018. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írjááááál :D
2018. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8. Mindent értek.


Kultúráltabb helyeken gyakoribbak,minél több emberrem ismerkedsz, minél többet vagy kint,annál több a lehetőséged,hogy normálisat,neked megfelelőt találj.

2018. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig srácok ez egy jó oldal ismerkedésre, csak nem tudod ki ki lehet... Amugy lányokba vannak olyan depressziósok stb akik pont nekem jól jönnének, és lehet hogy én nem vagyok egy átverős kihasználós ember, de akkor se ajánlanám egy lánynak se az ismerkedést ismeretlenül. Főleg a "képet privátba" stb...
2018. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!