Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy aki szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki szép az negatív aki csúnya az meg pozitív? Kifejtés lent

Figyelt kérdés

Ezt bővebben: a szép csaj, jó mellekkel seggel testel lábakkal stb. és szép arcal és ápolt hajjal, egy buta, hedonista, cigizni kell, drogozni kell, alkoholt kell inni, minden hétvégén buliba járunk, kiközösítjük a nála rondábbakat, nekik pénzes pasi kell, meg jól nézen ki, belső érték nem számít, és instára olyan képeket kell posztolni ami nem takarja a valóságot.


Ennek az elentetje: A nem annyira szép arcú, néha nem mossa meg a haját, nem jár csinos ruhákba, stb. meg okos, úgy viselkedik mint egy érett nő, nem megy minden hétvégén buliba, inkább kitalálja, hogy mit szeret csinálni (pl. festeni) akkor fest egy képet, vannak céljai az életbe nem csak a mának él, a belső tulajdonságokat figyelembe veszi és nem áll olyannal össze aki szerinte, egy hűtlen féreg.



Lassan felnőtt 17 éves fiú vagyok. Általában amikor párt keresek magamnak, akkor először a külsőt nézem, de nekem az is fontos, hogy mi van belül. Bármikor, amikor megismerkedek egy olyan szép lánnyal aki negatív, 100%, hogy cigizik, bandákba járkál stb.


Nem értem.


Fog ez változni, ha felnőtt leszek egyszer, ráfognak jönni ezek a szép lányok, hogy nem abból áll az élet, hogy szombatonként házibulikba kell járkálni, úgy hogy anyuci azt hiszi az egyik barátnőjénél alszik?


Ti is így érzékelitek?



Persze, ha nekem egy kalandra van szükségem akkor ezek a lányok tökéletesek erre, de komoly párkapcsolatot nem lehet velük kezdeményezni, mert az általában felesleges időpazarlás szokott lenni. (Én már megjártam többször is az 1 hónapnál tovább nem tartó kapcsolatokat)



Azért kérdezem, mert ha nem fog ez változni, akkor én inkább nem is gondolkozom olyanon, hogy családom lesz meg gyerekem, meg nagyházban fogunk élni és totál szerelmesek vagyok egymásba a jövendőbeli feleségemmel. Inkább élek egyedül, mint hogy egy rossz emberre pazaroljam az időmet.



2018. nov. 10. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég erős általánosítás. Mindkettőre tudok kapásból ellenpéldát mondani
2018. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te se lennél valami jó szociológus.

Találkoztam egy némettel és bunkó volt->következtetés-> az összes német bunkó

2018. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából azt tudom, hogy rondákból vannak "negativ"-ak is, de pl szép és "pozitivat" nem nagyon ismerek...
2018. nov. 10. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ahogy leírtad olyat aki kívűl is belul is ronda még 10x könnyebb találni mint szépet aki megfelel mindenhogy
2018. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Most semmi beképzeltség nélkül fogom ezt mondani:

Én szép vagyok (sok ember mondta már ezt nekem, csak nem hazudott mindenki :D). Nem cigizek, nem alkoholizálok, nem drogozok, nem járok el minden héten bulikba, nem rakom ki instára, amim van, nem arra hajtok, hogy pénzes pasim legyen.

Nem vagyok buta se, franciául tanulok, van elképzelésem a jövőre nézve (matek/infó/fizika, ezek közül nem tudom még, hogy mi), szeretek rajzolni és írni is, nem tömeg zenét hallgatok, nem tömeg ruhákban járkálok, inkább a marveles/star warsos pólókat részesítem előnyben, ettől függetlenül virít rólam, hogy lány vagyok.

Renélem adtam egy kis hitet még abban, hogy a mai lányok sem mind katasztrófa :)

17/L

2018. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megismerhetlek?:) Irok privit.
2018. nov. 11. 00:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
XD a kis Casanova
2018. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már bocs de mégis mi a problema ha a szep csaj, helyes fiú éli a fiatalságát és kihasználja? Én rengeteg ökórséget csináltam fiatal koromban, sok rossz dolgot, hülyeséget, rengeteg bulit, de elmondhatom hogy izgalmas és tartalmas tini korom volt amire mindig jó emlékként emlékszem vissza, és sokat is tanultam belőle, a hibáimból. Attól függetlenül milyen züllőtt voltamy egy normális talpraesett ember lett belőlem, jó egzisztenciával, szóval nőlj fel inkább, és fejezd be az általánosítást, ne íteld el azokat a fiatalokat akik másak mint te.
2018. nov. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem ugyan arról a bulizásról beszelünk, én is elszoktam menni az igazi haverjaimmal szorakozni és tök jól érezzük magunkat.


De annak tényleg sok értelme van, hogy bemész 16 évesen egy szórakozó helyre, valami ismeretlen idióta zenére rázod a fejed úgy hogy csoda hogy nem rándul meg a nyakad és a zenét is azért élvezed mert a szervezeted szét van extazyzva aztán melletted egy gyerek fekszik akinek habzik a szája és ezt mindenki fotozva meg nevetve nézi. És minden hétvégén ez a körforgás megy. Aztán hétköznaponként ha nem füvezel be akkor már szar az életed és legyünk ongyik meg depisek. Illetve ha házibuli a legjobb amikor mindenki totál részeg és bárhova mész két lépés után valaki a szádra akad és vadul szétnyalja a pofád és mindenki mindenkivel nyomja. Mindegyik fiu a masikkal kemenykedik. Utana ha a rendorseg hajnal 3kor nem zavar el mindenkit akkor 3 idegennel kelsz egy ágyban és mint ha az nap este mi sem történt volna mindenki megy haza egy busszal és senki nem szól senkihez.


Ezek mennek mostansag. En megjártam ezt az utat is, de rájöttem, hogy ennek semmi értelme nincs és tudom miért mondják, hogy elcseszett generacio.

2018. nov. 11. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!