Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szolid, visszafogott fiúként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid, visszafogott fiúként nincs esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
Az ilyen típusú fiúk kellenek a lányoknak?
2018. nov. 10. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy Te is kellesz, de ne várd, hogy ők teperjenek le téged! Azért annyira ne legyél visszafogott!

(Nagyon cuki lehetsz! 😉)

2018. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.


Valóban tenned kell a csajokért ahogyan a közvetlenebb srácoknak is!


Persze nem azt mondom hogy vedd fel az álarcot és add elő a kemény csávót, egyszerűen menj oda lányokhoz és beszélgess velük normálisan.


Én is olyan vagyok mint te, talán még visszafogottabb is, de hidd el csak egyszer nehéz ezt elkezdeni. Ha egyszer elkezded, akkor sokkal bátrabb leszel ha más lányoknál is hasonlóan fogsz próbálkozni.

Azt viszont jegyezd meg hogy fogsz kapni bőven negatívat, és nem szabad elcsüggedned és visszafognod magad ismét, mert akkor soha nem jutsz egyről a kettőre.

2018. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak olyanok akiknek kellessz de mint az elottem levok is leirtak tenned is kell nem csak varni hogy na akkor mi lesz.

Szerintem is lehetnek vonzok es aranyosak a viszsafogottab szolid fiuk ugyan ugy mint barki mas.Nyilvanvaloan az elso dolog ami felkelti a figylemet az a kulso de ugyanolyan fontos a szemelyiseg is:))

16/l

2018. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha pont rólam írtál volna xd visszafogott aranyos cuki kedves romantikus udvarias félénk ELVILEG de én nem látom magam aranyosnak vagy cukinak
2018. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!