Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs sikerem a lányoknál....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sikerem a lányoknál. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de mégis csak felteszek egy újabbat.

Sosem volt még barátnőm, viszont most, hogy már 16 éves vagyok szeretnék már. Már 1 éve, hogy elterveztem , hogy megpróbálom, de eddig nem jártam sikerrel, sőt inkabb rosszul jartam... Ezek után érdemes próbálkozni? Vagy inkabb várjak, és ráér ez? Van rengeteg ismerősöm akiknek már évekkel ezelőtt is volt kapcsolatuk. (persze nem olyan nagyon komoly, csak már volt sikerük ilyen téren) Tisztában vagyok vele , hogy 16 évesen még nem vagyok el késve. De már nem is gáz, ha van... vagy igen? Lényeg, hogy még csak lány barataim is alig alig vannak, kb semmi közöm lányokhoz. És nem is tudom, hogy megéri e ezek után próbálkozni még , mert irántam sem érdeklődnek lányok. Szerintetek inkabb majd 4-5 év múlva?



2018. szept. 7. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Probálkozni mindig megéri !Majd találsz valakit nem szabad elkekeseredi legyél nyitott.
2018. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem sikerül? Milyen a személyiséged? Ápolt a külsőd?
2018. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ápolt vagyok, fürdök mindennap , fogat mosok stb. Dezodort is hasznalok. Hat nem vagyok túlságosan beszédes suliba, csak haverokkal. D: jah meg 5 ös vagyok mindenből.
2018. szept. 7. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Akkor lehet ez a gond, hogy kicsit a stréberekkel vagy, kezdj el kicsit bulizni járkálni, inni, ismeretséget szerezni, hogy legyen egy kis jóhíred. Egyébként most jöttem rá a taktikára, ami elég tuti. 2dolog kell: Illat, humor.

Kutatások is bebizonyitottak, hogy a jó illat begerjeszti a nőket.

Amióta vettem egy minőségi parfümöt, napi 5x golyozom be a hónaljam, és fujom be magam, minden nap megdicser 1 lány az illatom miatt, és jönnek utánam. Nem elég a zuhanyzás, az a jó ha már 5méterről megérzik a szagot. Ami még fontos, az a jó ha beképzelt vagy, de a külvilágnak mutasd a szerény énedet, de belül tudd hogy te vagy a legjobb. Ha ezeket betartod, idő kérdése, és befutsz.

2018. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
iszogatni 16 evesen?
2018. szept. 12. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

4-ke...


Kezdjen el a kérdező inni, haszontalan haverokat szerezni akik sosem fognak segíteni a bajban csak azért hogy hátha lesz egy barátnője ? Hagyjuk már...


Kérdező, folytasd azt amit eddig is. 16 éves vagy, hidd el a lányok jobban szeretik az okos fiúkat mint a kanos flegmákat.

2018. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!