Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen srác bejönne? (17)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srác bejönne? (17)

Figyelt kérdés

Olyan sok ilyesfajta kérdést láttam, gondoltam írok én is egyet :D

Legfontosabb jellemzőm a zene. Az a mindenem. Igazából bármit elhallgatok, de a rock, metál, punk stb... (Bring Me The Horizon, Tankcsapda, Madsen, Nirvana és Green Day) jön be legjobban. Persze volt már olyan is, aki rávett a K-POPra is. Több éve gitározok, de bandám nincs (SAJNOS). Saját számok írását is elkezdtem, csak kissé "depisek" lettek, mert írással adom ki magamból a stressz nagyrészét. Próbálkozok kicsit boldogabbakat írni, több-kevesebb sikerrel. A stressz másik részét a teremben adom le. Két éve járok edzeni. Semmiről kezdtem és most egy kicsit nagyobb semmi vagyok :D

"Társkeresés" ügyileg semmit nem kezdtem magammal, mert minden előbbi próbálkozásom kudarcba fulladt. Hihetetlenül csendes vagyok suliban, mert amikor kissé magabiztosabb és hangosabb voltam, nem bírtak. Nohát most se xD

Volt egy egynyári-kalandos-táv "kapcsolatos" - dolgom amit nem is nagyon hívnék kapcsolatnak. Röviden: A csaj (Ő volt aki rávett K-POP hallgatásra- BTS) kezdeményezett, kiöntöttem szívem lelkem- és elég alattomos módon akart velem szakítani, de nem vagyok teljesen hülye, ezért én szakítottam (megcsalt és engem akart hibáztatni). Azóta nem nyitok senki fele annyira és kicsit visszahúzódok és az önbizalmam, amit a csaj épített fel, teljesen leomlott. Az érzéseimet, ezért inkább magamban tartom. Nem vagyok sírós, de bevallom, volt egy virrasztós éjszakám.

Egész átlagos (3-4-5) tanuló vagyok, 4 nyelven beszélek.

Többen mondják, hogy szép a hangom (bár szerintem bőven van javítanivaló az éneklésemben), többek közt az is vezetett a nyári dologra.

Kifele pont annyi érzelmet mutatok az osztálytársaimnak mint egy leveskocka. Persze a barátaimmal kicsit normálisabb vagyok. Fiúkkal mostanában kicsit jobban kijövök, de régen majdnem, hogy csak lányokkal barátkoztam. Persze ezekből a barátságokból általános után semmi sem maradt.

182 cm magas vagyok, szóval még nem mondhatom magam alacsonynak, de annyira magasnak sem.

Szabadidőmben gitározok, online beszélgetek (így tanultam meg angolul), néha játszok gépen, de egyre kevesebbszer. Szerintem vannak fontosabb dolgok is annál, például a munka. A hétvégéimből egy napot dolgozok egy étteremben (, de nem mindig).

Sokat gondolok a jövőmre, ki szeretnék költözni Magyarországról, esetleg Ausztriába. De persze még sok időm van gondolkozni arról.

Nem vagyok nagy ivós, persze néha a haverokkal lecsúszik egy-s-más, de ha nem muszáj, akkor józan maradok. Nem drogozok, nem cigizek. Talán amit kicsit túlzásba viszek, az a kávé, de ha nagyon kómás vagyok, viszont nem akarok túl sok kávét inni, egy bögre teánál szerintem nincs jobb :D Az energiaitalokat nem nagyon bírom, bár kéthavonta egyet néha iszok.

Köszi, hogy végigolvastad! Ha tudsz valamit, amit esetleg változtatnom kéne magamon, csak őszintén, nem sértődök meg :D

ui: Bocsi a sok (zárójeles) és "idézőjeles" szakaszért!



2018. nov. 14. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Ez most meleg srácoknak szólt ez a kérdés?
2018. nov. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azok alapján, amiket leírtál magadról, szerintem csak felfelé visz az utad :D

Találtál magadnak egy megfelelő kikapcsolódást (Ami szerintem felettébb tiszteletreméltó, valahogy mindig is vonzott ha valaki valamilyen hangszeren játszik, főleg ha gitár...) A társasági kapcsolataiddal én is pontosan ugyanígy vagyok... Valahányszor többet adtam ki magamból mint egy (hát hogy ne ugyanazt írjam mint te)"bundáskenyér", visszaéltek vele, és ott bántottak ,ahol csak tudtak, mert élvezték, ha más ember szenved.

Mostmár úgy érzem, hogy sokkal jobb ha kevesebb a barátaim száma, de azok igazán jó barátok legyenek .(Nem a mennyiség, hanem a minőség számít ugye).

Mindenképpen pozitív, ha foglalkozol a jövőddel, legyenek is céljaid, azok előre visznek :D Csak ne hagyd, hogy más elvegye ezeket tőled, és nem lesz gond.

Változtatnod? Senki más miatt nem kell megváltoznod, alakísd ki az éned képét, és akinek tetszik, annak tetszik, akinek nem, annak nem. Úgy is lesznek oylanok, akik ellened lesznek, teljesen mindegy mit csinálsz, mi okból, és lesznek olyanok, akik szeretni és tisztelni fognak. Így gondolom ezeket :D

15L

Ja, és reménykedem benne, hogy bandád is lesz :D Ha nagyon szeertnéd, sikerülni fog! :) Nem baj, ha a saját számaid depissek, minél többet gyakorlod, annál jobban menni fog az érzelmeid szavakba foglalása.

2018. nov. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál azok alapján biztos sikeres leszel.

A gitáros fiúk mindig is számomra vonzóak voltak.

Szerintem semmi baj nincs a sok kávéval igaz én nem szeretem ,de szerintem inkább kávét igyál minden nap mint hogy egy felest.

Amúgy én is olyan vagyok az osztálytársaimmal mint ahogy fogalmadat egy leveskocka .

Én rajzolásban fejezem ki erzelmeimet.

És remélem sikerül egy banda alapítás neked.

További sok sikert!^^

2018. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Miért szólt volna melegeknek? Nincs semmi bajom velük, ugyanúgy emberek mint a többi, de nem értem, hogy miből gondolod ezt... Persze építő jellegű kritikát, véleményt bárkitől elfogadok :D

2018. nov. 15. 07:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled!! Meglesz majd a te párod is nyugi.
2018. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
19%
rónda vógyól nágyón hógy rák a szívedet te sívatagi rókáhóló te!!!
2018. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szimpi vagy :D nincsen veled semmi gond, ne aggódj! :)
2018. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ezek alapján tök aranyosnak képzellek el :D

Remélem sikerül majd, hogy legyen egy együttesed :)

17/L

2018. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 okurrrt válasza:
Tudod külső megfog belső megtart engem megtartaná a belsőd nem is értem miért írtad ki ezt a kérdést egy ilyen srác kinek nem jönne be? Szóval abszolút rendben vagy.😄16L
2018. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

A K-poppos lány előtt/után nem volt senki, akiben tényleg ilyen szinten megbíztam...

Nem hagyott teljesen éppen a dolog, mert nem mentem bele teljesen, hogy pontosan mit is csinált... Nem is fogok, mert kissé személyes, de ha tudnád, akkor értenéd, hogy miért nincs túl sok önbizalmam.

2018. nov. 15. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!