Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne egy ilyen féle-fajta, beállítottságú srác?

Figyelt kérdés

180 centi, 60 kiló, elég sovány. Kissé visszahúzódó vagyok. Rendkívül segítőkész vagyok a barátaimmal, lányokkal stb. Gamer vagyok, elég sokat kockulok, de ezer örömmel járkálok barátokkal szórakozni, tehát nem szoktam lekoptatni senkit, csak azért, mert most kockulok. Suliban híres vagyok a politikai poénjaimmal :D. Ami a lányokat illeti, általában kieresztem a hülyeségeimet, megpróbálok laza hangulatot teremteni. Bár idegességemben elég sokszor megbotlik a nyelvem :D. Ami azt illeti elég bújós vagyok, nagyon szeretek ölelkezni, kézen fogva járkálni stb. (elég érdekesen hangzik de kitérdekel :D)


15/F



2017. dec. 26. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Bejönne, csak az a probléma, hogy én nem jövökbe senkinek. Az más kérdés, hogy most a ducibb testalkatommal van a baj, vagy a félénk és rohadtpervez vicceimmel. Komolyan néha azt hiszik srác akarok lenni, vagy leszbikus vagyok. :D

Lehet, hogy koliba a fiúszintre belépve nem kéne full hangosan azt mondani, hogy "Elindultam a férfivá válás útján"

Nade vissza a témához. :) Igazából, engem pl személyiséggel lehet meggyőzni, szóval a poénok nemhogy nem zavarnak, hanem bejönnek. A gamerekkel nincs bajom, pláne ha van szociális élete valakinek mellette. A laza hangoatteremtés tiszta én, azzal sincs bajom. Az ölelkezés és stb szerintem cuki ^.^


15l

2017. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Kár, hogy nem vagy egy kicsit idősebb. Bár egy kicsit hízhatnál. :)

18/L

2017. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Bejönne, csak az a probléma, hogy én nem jövökbe senkinek.
2017. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, te vagy az? xD
2017. dec. 27. 08:23
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem,bocsi
2017. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Amúgy első válaszoló írtam rád privátba :D
2017. dec. 27. 22:09
 7/19 anonim válasza:
51%
Nekem nagyon bejössz és szívesen beszélgetnék veled 14/L
2018. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönne...😂
2018. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Imádom az ilyen embereket. Politikai viccek? Ááh, máris bírlak. Ezen úgyis lassan csak nevetni lehet. De szívesen beszélgetek ilyen emberekkel, mint te vagy ezek alapján, mert nagyon érdekes meglátásaik lehetnek, te különösen jó fejnek tűnsz. Persze, az is lehet, hogy igazából egy tapintatlan bunkó vagy, nem tudhatom. Viszont benned is van biztos egyfajta szorongás az emberek között, szóvak megértenénk egymást. Na mindegy. 😁


14/l

2018. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ. Mekkora a hátad? (Cm) 😂😂😂
2018. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!