Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érjem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nem olyan régóta az osztálytársam és teljesen beleestem, már próbáltam ,,leszokni róla" vagy mi de nem igazán ment, úgyhogy elhatároztam hogy megpróbálok összejönni vele. A baj csak az hogy fogalmam sincs hogy csináljam. Még sose volt barátom, neki meg már egy csomó barátnője volt,és most épp nincs de néha látom hogy ehy lánnyal sétálgat. És ami még ennél is furcsább/rosszabb az az hogy az osztályból az összes lánynak jópofizik meg udvarol meg ugratja őket meg ilyenek de velem meg nem is foglalkozik, mintha ott se lennék. Viszont ami miatt mégis merek reménykedni az az hogy elég sokszor előfordul hogy amikor ránézek azt látom hogy ő is engem néz, és amikor találkozik a tekintetünk szégyenlősen elmosolyodik és lesüti a szemét. Mindenképpen közeledni akarok felé de fogalmam sincs hogy csináljam.

2018. nov. 15. 15:56
 1/2 anonim válasza:

Fiú vagyok,nagyon nem vagyok tapasztalt szerelemben,nem volt sok barátnőm stb,stb..

De az én véleményem az,ha közeledsz feléje,sokat mosolyogj rá próbálj közös témát keresni és beszélgetni vele és akkor sejteni fogja,ha tetszel neki vagy szeretne valamit akkor észreveszi és közeledni fog.

2018. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szeretetet és a szerelmet nem olyasmi, amit ki lehet kényszeríteni.

Azt tudod tenni, hogy próbálsz vele beszélgetni. Lehet, hgoy félénk és nem mer veled szóba állni. De a leírásod alapján az is lehetséges, hogy tisztában van vele, hogy tetszik neked és épp azért kerül nagy ívben, mert nem akar tőled semmit és nem akar benned reményeket táplálni. Hogy ebből a két megoldásból melyik az igazi, azt akkor tudod kikderíteni, ha beszélgetsz vele. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Max. gyakoroltad, hogyan kell beszélgetést kezdeményezni.

2018. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!