Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes barátnőt keresni így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes barátnőt keresni így?

Figyelt kérdés
Én csak egy olyan zárkózott, nem okoskodó, de nem is buta lányt tudnék elképzelni, mint én. Szóval hogy találjak meg egy ekkora világban egy olyan lányt, aki olyan mint én ? Mert más csaj számomra elképzelhetetlen, mindenki olyan pörgős meg nem tudom..

2018. nov. 16. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, menj szocializálódni. Soha nem fog az öledbe hullani egy csaj sem, úgyhogy tessék kilépni a komfortzónából.
2018. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csajt tudnék szerezni sőt nem is nekem kellett volna megszereznem őket, más a helyzet de nem tudom mit értettél félre :D
2018. nov. 17. 11:31
 3/3 anonim válasza:
Tindert javaslom, sokféle lányt megismerhetsz.
2019. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!