Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondaként nem is érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondaként nem is érdemes barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Már rengeteg helyen/módon próbálkoztam rengeteg lánynál, de mindenki csak visszautasított. Teljesen felesleges lenne próbálkoznom csak azért, mert rondának születtem?


18F


2018. okt. 20. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi a ronda
2018. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én például elég ronda vagyok.
2018. okt. 20. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj úgy mint aki a világ összes lányával beszélt már. Lehet valakinek szép vagy. Vagy idővel szép leszel a szemében. Ilyen is van. Vannak kbasz*tt ronda emberek és mégis van párjuk. Szóval kinek mi
2018. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj kép nélkül nehéz megmondani, hogy mi a gond, miért tartod magad csúnyának. Látatlanban nehéz bármit mondani erre, de ha küldesz egyet akkor lehet tudok segíteni. Lehet csak rossz lányoknál próbálkoztál és ezért gondolod ezt.
2018. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 klopusz válasza:
100%

Hát, az én férjem sem egy matyó-hímzés, azt biztos :)


Viszont intelligens, jó humorú ember, akivel 22 éve élek együtt :)


Sajnos viszont azt kell mondanom, a mai lányok nagy részét csak a külsőségek érdeklik, ez ellen nem sokat tehetsz.

Hagyj időt magadnak, nem fogsz egyedül maradni.

2018. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Ronda lányoknál van esélyed. Amúgy hallod, bátyja, csapj ki egy képet magadról. Srácként ne szégyellősködj. És akkor lehet értelmes véleményt mondani.
2018. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Először mindenképpen magadat rakd rendbe. Ha az ember lelke megszépül a teste is folyamatosan. Van olyan, hogy egy embernek olyan elsöprően jó kisugárzása és szabadsága van (nem törődik a rosszal, csak szabadon él), hogy észre sem veszem hogyan néz ki. Tehát kezdj el a lelkeddel foglalkozni, az összes problémádat megoldani, és ne kényszerítsd bele magadat semmilyen párkapcsolat címkébe. Légy barátságos, lásd meg a szépet az életben. Élj békés életet és ne a párkapcsolatot keresd mindenbe. Eljön a megfelelő időben a megfelelő helyen az alkalom rá. Miért erőlteted a barátnőkeresést? Nem fog előbb eljönni az a pillanat, hiába erőlteted. Bízz! Ne aggódj, mert az csak az energiádat pazarolja. Mi mindent csinálhatnál önmagad lelki bántalmazása és siralom helyett.. mert kaptál tehetséget. Felfedezted már? Még nem? Akkor keresd meg! Ha megvan, akkor foglalkozz vele. Bízom benne, hogy egyszer kilátsz a kiszáradt fa mögül és meglátod a gyönyörű, őszinte erdőt.
2018. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Sajnos én is ronda vagyok, de már beletörődtem. A munkám meg leköt szerencsére.. 22/F
2018. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!