Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnek beoltozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek beoltozni nonek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Van valaki aki elott nagyon elastam magam a lenyeg h pinver lany es en szeretnek kozelebb lenni hozga igy arra gondoltam h beoltozom nonek es a legjobb barátommal eljatszuk h egy par vagyunk. Hol s kivel lehetne ilyet elintezni valahogy ugy h ne legyen maradando? Ilyen maszra vagy sminkre gondoltam.

#Beoltpzes #tarsereso
2018. nov. 19. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kva jo :D de mi is a terv? Legyszives meseld el mi volt.
2018. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vegso elkeseredesbol fakadt a lenyeg h 7 eve valamit nagyon elbz.tam , de akarhogy is probalom feledni nem tudom halalosan szeretem barmit elkovetnek h lathassam es ez az otlet vegso elkeseredesemben szuletett de sajna nem tudom h kivel lehetne ilyen inket maszkot kesziteni.

A terv az hogy vagy vagy oregasszonynak oltozom be es a nagyanyjat jatszom el vagy doatal kiscsaknak 25evesnek kb ilyen plazamacanak nagyon sminkeynek kolnivel stb. Es besetalunk abba az etterembe ahol abszerelmem dolgozik es hat lathatnam az nekem mindent meger h lathassam eloben. Sajna van most valakije... de ha mar fiunak oltpzom be es baratkent mennenk be mar az is jo csak az a lenyeg h ne ierjen fel :(

2018. nov. 20. 00:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Tessék, ők világszerte szállítanak. Ha tényleg megcsinálod, akkor én is várom a fejleményeket az ügyben. Hajrá!

[link]

2018. nov. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3#

megneztem az oldalt, minden egyes maszk alaparon $549, forintra atszamolva 154ezer+szallitas, es akkor meg nem szamoltuk bele a parokat stb.

2018. nov. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beteg vagy ember! :D A következő meg az lesz,hogy zaklatod?
2018. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Xd, nem zaklatom csak latni akarom :P
2018. nov. 20. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézz képet róla, vagy rejtőzz el valahol és leskelődj amikor kijön a munkahelyről, házánál stb :D Nem kell ezért transzinak öltözni xD
2018. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak fuss össze vele, mintha véletlen lenne, ha el akarna iszkolni, hívd vissza, és kérj bocsánatot. Mondd meg, hogy tudod, hogy minden oka megvan haragudni rád, de szeretnél bocsánatot kérni, mert téged is azóta rág a dolog.

Tényleg csak ennyi, ne akarj mást.


A legrosszabb, ami történhet, hogy elküld a csudába, de legalább találkoztál vele. Jobb esetben kiderül, hogy ő már nem neheztel annyira, és legalább köszönő viszonyba kerültök. Abból meg később még bármi alakulhat.

2018. nov. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet csak az a baj hogy nála lesz a "palimadara" .
2018. nov. 24. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!