Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam jó ismerkedésben, zárkózott ember vagyok.

Nem tudom, hogy hogyan kell beszélgetésbe elegyedni bárkivel is és tulajdonképpen nem is tudom, milyen helyszínen kéne ismerkednem.


Nem nagyon szoktam eljárni buliba sem, csak 1-2 rendezvényre.


Az internetes ismerkedést nem igazán tartom jónak, így azzal nem is igen próbálkoztam.


Szerintetek azért érdemes megpróbálom, és ha igen hol? (fb csoport, insta?)


Vagy valami egyéb ötlet?


Előre is köszi!



17/L



2018. nov. 26. 23:11
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire vigasztal, én 28 évesen ugyanezzel s problémával vagyok kénytelen szembesülni, tehát írhattam volna én is a kérdést, azzal a különbséggel, hogy én férfi vagyok... Mindenképpen meg kell próbálnod személyes kapcsolatokat építeni, beszélgetni. A chat sem rossz, de fontosabb az élő kommunikáció, amikor ott ül veled a másik, és nem a monitort bámuljátok. Tanulj az én hibámból! Én már elcsesztem, de neked még bőven van esélyed, csak merj kezdeményezni! Nekem a Te korodban mentek el az esélyeim, bezárkóztam, és azóta sem tudtam kitörni belőle... Neked nem kell követni engem! Gondolj arra, hogy érett, majdnem felnőtt nő vagy már (és gondolom:)), és valószínűleg csinos is lehetsz. Ne aggódj, lesz majd férfi, akinek Te kellesz, csak légy bátor, és személyesen ismerkedj!
2018. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is elcsesztem az életem,ne tedd tönkre a tiédet is,szóval merj élni.

Ha nem akarsz magányosan meghalni.

2018. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdése az volt, hogy hol. Csak jelzem időben, mielőtt az önsajnáltatók elferdítik a válaszokat.


Engem is érdekelne a válasz.

2018. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom van 1-2 barátod, akikkel el tudnál járkálni különböző rendezvényekre, még ha nem is annyira izgat a dolog, ha ott vagy valószínűleg meggondolod magad. Rendezvényeken a legkönnyebb ismerkedni akár egyedül levő emberekkel, akár kisebb csoportokkal szerintem.
2018. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eklerpali válasza:
Hát van az Anotalk meg a Strangers internetes oldal, mondjuk ott az emberek nagy része csak szexelni akar, de ki tudja? Lehet szerencséd, és kifoghatsz valaki normálisat is. Ha segít rám is írhatsz. 17/F
2018. nov. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen fiút/lányt keresel? Csak mert emiatt lényegesen más helyszíneket tudunk javasolni.
2018. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!