Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen árulkodó jelek vannak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Milyen árulkodó jelek vannak, hogy tetszem egy lánynak és hogy van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy osztálytársam,aki nemrég lett az,mert össze lettünk vonva.Igazból nekem nagyon tetszik,de nem mertem még úgy hozzászólni,meg semmi mert hallottam hogy több fiút hülyitett egyszerre.Viszont nem egyszer volt rá példa,hogy csak random hátranéztem,és rámnézett.Nemtudom elötte is engem nézett,vagy csak azért mert háranéztem.Elmentünk egy közös programra,ahol elég béna voltam,ő pedig nagyon nevetett rajtam.Megmondom őszintén nem gondolom magam csúnyának,csak régen rengeteg pattanásom volt,és csúfoltak miatta,ami mára már valamelyest orvosolódott még mindig van,de annyira nem rengeteg.Szóval ez miatt az önbizalmam a béka segge alatt,ezért is nem merek kezdeményezni,mert ha visszautasit,akkor az eléggé gáz lenne az osztályba nézni őt,plusz lehet kibeszélne a többiek elött is.


2018. nov. 28. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Az, hogy néha rád néz, meg kiröhögtött nem jelent semmit, legalábbis nem feltétlen azt jelenti, amire te gondolsz. Azt, hogy bejössz-e neki, ez alapján nem lehet megmondani, neked kell látod, érzékelned, hogy hogy viszonyul hozzád.
2018. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!