Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudom kiszűrni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajesh kérdése:

Hogyan tudom kiszűrni, hogy melyik lány akar hosszú párkapcsolatot? Unom hogy folyton egyedül vagyok. Honnan tudom hogy melyik lány vágyik romantikára, memlyik azaz otthonülős/mozizós lány?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy rendes kapcsolatot akivel nem csak egy kis ideig ismerek, legyen értelme megjegyezni a nevét.
2018. nov. 28. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lányt keresek, s nem tudom, hogy Te hány éves vagy, de én rájöttem, hogy ez 16evesen lehetetlen. És ne erts félre, nem azt mondom hogy az összes lány egy ribi aki az egy éjszakás kalandokra megy, hanem azt, hogy fiatalok vagyunk. S meg nem igazán találtuk meg a szerelmet, csak keressük... Ralatasom szerint ez kb 18-20eves koromig így fog menni...
2018. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok, pont olyan amilyet kerestek. A rossz hír, hogy van barátom. Viszont ő 23 éves.

Annyit mondok félig meddig az életkorotok is közbe játszik az ilyen dolgokban. A hozzám hasonló lányok a velünk egykoru fiúk közül elsőre mindig az olyat fogják ki átlagban aki 0-24 a gép elött rohad és k_rva anyázik. Utána ha kapcsolatba keveredik a csaj akkor is az idősebekkel.

2018. nov. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is komoly kapcsolatot keresek már mióta... Csak velem a külsőm miatt nem akar senki összejönni. Még az sem, akinek ,,nem számít." Tehát fiúk, Ti válogattok. 17L
2018. nov. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lány ként keresek komoly párkapcsolatot szerintem nem igazán tudod szűrni hogy ki akar csak majd az első randin\beszélgetésnél derülki

16L

2018. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én 16 éves lány vagyok,és ha tehetném,azzal jönnék össze először,akivel majd akár le is élem az életem.

Nevetségesnek tartom ha valakinek ennyi idősen 1-2 hetes kapcsolatai vannak úgy,hogy ezalatt a két hét alatt már életemnek hívják egymást.

Ahogy az előttem szóló mondja,a fiúk válogatósak.

Nekem nincs egy igazán átlagos külsőm,ami a mai srácoknak tetszene.

Arra pedig réges régen rájöttem én is,hogy ha lesz valakim,az nem most lesz. Nálam 4-5 évvel idősebb fiúk közelednek csak felém,akik azt hiszik,hogy mivel fiatalabb vagyok,az egyenlő azzal is,hogy naív.

Kevesen vesznek komolyan,én pedig pont ezt nem szeretném.

2018. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En meg eleg fiatal vagyok, es azt mondjak ne foglalkozzak ilyenekkel stb... De en megis vagyok egy komoly kapcsolatra... Csak nem kellek a fiuknak 😖
2018. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet kiszűrni, meg kell hozzá ismerni az embert. Minden ismerősöm aki egy tartós kapcsolatot szeretne kapcsolatban van, vagy visszautasít mindenkit 🤷 én se találok megfelelő embereket


16/F

2018. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kiszűrni a látszat néha csal
2018. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!