Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon egyedül érzem magam!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedül érzem magam! Mért nincs barátnőm? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Nincsen sok barátom, talán 2-3 a suliból, de ők is messze vannak(bejárós vagyok a suliba).Itthon nem szoktam bulizni menni, csak régebben voltam a legjobb barátommal akinek barátnője lett és megszakadt a kapcsolatunk. Kb fél éve kezdtem elmagányosodni. Nincs barátnőm ami leginkább aggaszt. Mindenki piszkál is vele hogy nincs. Nagyon hiányzik valki akivel összebujhatnánk, mindent megbeszélnék, hogy szerelmesek lennék. Nem volt még első csók se annát több. Az utcán is csak a szerelmes párokat látom, mindig csak ezen gondolkozom hogy én mért nem? Pedig nem vagyok egy félénk tipús. Úgy érzem kezdek kicsúszni a kamaszkoromból kezdek elkésni. Lassan 18 leszek és még el kezdtem "élni". Próbáloztam már 2 csajnál is de mesengeren beszélgetésnél nem jutottam tovább. Mi lehet a baj velem? Nem vagyok csúnya, nagyobb darab vagyok de sportos.

16f


2016. szept. 17. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudjuk megmondani neked,hogy miért nem jön össze barátnő.De nem csak te vagy így.Egyszer mindenki megtalálja a kedvesét! De lehet,hogy keresni kell,akár társkeresőn is,persze azzal csak óvatosan mert kevés a normális komoly kapcsolatra vágyó ott.

De pl.nekem (nekünk) ez volt a szerencsénk,mert a párommal mi is szinte teljesen baráti kör nélküliek voltunk,de nagyon akartunk szerelmet,s már annyira,hogy társkereső oldal lett belőle,és csodával határos módon,egy városban lakunk,ő rámtalált,s azóta is boldogan élünk :) És persze áldjuk az eszünket,hogy felregisztráltunk az oldalra.

Ha szeretnél ezzel kapcsolatban,írhatsz privátban.

18/L

2016. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az a magányos típus vagyok de én az emberek többségét nem bírom, leginkább ezért. Rajtad sokat segítene ha megismernéd önmagad, akkor majd abba hagyod az aggódást és tudni fogod mit kell csinálni. Az önismeret persze nehezen jön. Vannak tréningek ilyen önképző körök, nézz meg egyet segíthet. Ugyanakkor keresd az emberek társaságát ne gyakran csak néha, abból tanulhatsz fejlődhetsz. Csak ne azt csináld hogy szétpiálod a fejed.


Én is sokat töprengtem hogy vajon miért vagyok ilyen különc és miért vagyok tök egyedül annak ellenére hogy rendes pasas vagyok. Meg amúgy barátaim sincsenek. De nem zavar. Mert tudom hogy milyen vagyok. Okosabb vagyok mint az átlag (ami nem nagy szó) ugyanakkor utálom a hülye és felszínes embereket, amiből elég sok van. Ha emberek között vagyok rendszerint eljátszom hogy érdekel a társaságuk de közben a felét biztos felrúgnám a társaságnak. Szóval lehet hogy te is ilyen vagy (persze nem teljesen :D) attól még hogy kevést embert ismersz nem biztos hogy nem találod meg a neked való nőt csak ismerkedj adj esélyt az embereknek, közeledj feléjek, és miközben turkálsz a szemétben csak találsz valakit aki érdemes rád :D.


Szóval ami fontos: önismeret, járj társaságba és rájössz hogy is működne ez.

2016. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt olvastam, hogy nem vagyok egy félénk szipús XDDDD
2016. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!