Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány kezdeményez? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos, amit tudni kell rólam félénk fiú vagyok, ezek miatt nem is merek odamenni lányokhoz. Az gáz lenne ha a lány kezdeményezne nálam? Valahol el tudom szúrni az egészet ha a lánynak bejövök? Hogy veszem észre hogy a lánynak bejövök?

2018. dec. 1. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Én lánykén mindig úgy voltam hogy milyen rohadt gáz ha egy lány kezdeménez ,de azóta már megváltozott, a véleményem mert a fiuk 70-80% nem mer kezdeményezni úgyhogy már nem gáz
2018. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne gáz? Ha egyenjogúság van, hát akkor nem mindegy ki kezdeményez? :)
2018. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz. Mondjuk ha a lány is kérné meg a fiút az már gáz lenne szerintem.
2018. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem az, én nem mernék kezdeményezni de kb én is erre vágynék... Csak nekem sok elvárásom van, szóval nekem egy átlag ribi agyonsminkelve meg mindene kivan így inkább nem is kell.. Valami visszahúzódóbb nekem megfelelő lánytól jól esne, dehát aki nem olyan nyomulós tipikus ribi az meg KB otthon ül kiközösítve és sajnos nem mer ő se írni/kezdeményezni ... Sajnos :(

17f, több szerencsét neked

2018. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mivel hamarosan megyek buliba, az elsőn nem vettem észre semmit, most megpróbálkozok. Mikor ittam mondta unokatestvérem menjek oda egy lányhoz de még ital hatása alatt se merek, félek, tudom-tudom nem esznek meg meg minden de azért félek... Kezdeményezni én meg nemtudom hogy kezdeményezhetnék, nincs semmi szöveg amit kitudnék találni magamtól (gondolom a betanulttat már sokuk unja :D) elfelejtettem: 18/F
2018. dec. 1. 14:43
 6/21 A kérdező kommentje:
Hozzárakva: igen ha megkéri a lány a fiú kezét az már szerintem is gáz :D, csak ha leülök buliba iszogatni tuti nem merném megszólítani a lányt, remélem összejön egyszer, azt tudom ha nagyon erőltetném nehezen menne. Mondjuk annak örülnék a legjobban ha a lány spontán odajönne csak :D akkor lehet nem lenne már félelmem
2018. dec. 1. 14:56
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Bulikba gondolom csak olyan ribik vannak akik a páwa gyökereknek valók. Nem hiszem hogy ott normálisat találnál. Legalábbis én ilyen nagy bulizós csajjal össze se jönnék. A féltékenység is közrejátszik :P
2018. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: igen, sajnos vannak sokan ott ribik, de szerintem ki lehet fogni ott is egy nem ribit. Mikor legutoljára voltam volt egy szép lány csak nem mertem odamenni :/ régebben még a 4 fal között volram egész nap, mostanság meg elég ritkán járkálok ki egy parkba, plázába csak úgy leülök gondolkodni hátha valami.. eddig sikertelenül, de remélem egyszer össze fog jönni. Bátyám pont az ellentétem, ő nem fél semmitől
2018. dec. 1. 15:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja, igazából csak személyes vélemény, mert amilyen csaj bulizik annak önbizalma van meg minden, aztán nagyobb az esély hogy lecserélni, ezért én 100% hogy nem jönnék össze ilyen lánnyal. Nekem egy életre kellene valaki, nem csak 1 hétig ameddig jó vagyok neki aztán lecserél jobbra.
2018. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: hol tudnék ismerkedni a legjobban? Nem merek odamenni egy szép lányhoz, mivel ha odamennék tuti beparáznék és én szúrnám el, de szerintem sokunk így van ezzel.
2018. dec. 1. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!