Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az ha valaki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha valaki nem átlagos nagyképű-öntelt lányt keres?

Figyelt kérdés
Nem fogok részletekbe bele menni, majd a végére berakom az egyik kérdésemet ha érdekel. A kérdés lényege az, hogy miért baj az másoknak, ha ÉN depressziós visszahúzódó srác nem egy önbizalommal teli lányt fogadnék el magam mellé, hanem egy olyan félénk típust mint én? Mindenki azt mondja hogy pedig ez csak visszahúzna mindkettőnket a depibe stb, de ha én tudom hogy nem így van akkor miért kell privátba is ezzel zaklatni? :D A helyett hogy segítenének az emberek legtöbbször csak szórakoznak normális válasz helyett, de okot nem tudnak adni rá hogy miért..

2018. dec. 1. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt a kérdés a részletekért, de példának nem az ottani válaszokkal van leginkább bajom, régebben is kaptam furcsa válaszokat.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2018. dec. 1. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele hogy te ilyen lányt szeretnél.

Azt a lány "csoportot " amit linkelt kérdésben van én sem szeretem pedig én is lány vagyok egyszerűen irritáloak.

Tisztelet a kivételnek senkit nem akarok megbántani .

De ez a véleményem.Sorry ;)

2018. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bármint a visszahúzódó lányokat nem szereted, vagy a ribi "csoportot" amit leírtam?
2018. dec. 1. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem azért gondolják ezt,mert egy magabiztos lány lehet tudna segíteni a depressziódon. Javítana az önbecsüléseden,míg egy ilyen szempontból labilis lány nem tudna téged talpra állítani.

Én se önteltnek,se nagyképűnek nem tartom magam,tisztában vagyok a hibáimmal és a pozitívumaimmal is,de szerintem nem attól lesz valaki “ribi”,mert sokat gondol saját magáról.

De ilyenkor merül fel a jó öreg mondás,hogy a szépség relatív. Neked az ilyen lányok tetszenek,ez van.

Legyél magabiztos,és zárd ki azokat,akik az általad fentiekben említettem lány stílushoz próbálnak boronálni.

Sok sikert!

16/L

2018. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia 4-es nem azt mondtam hogy aki nagyra tartja magát az ribi, az nem, csak nekem az nem jön be. Aki hasonlít rám és nem értékeli magát annak tudnék segíteni, és az pluszba összekötne két ember. Engem ebből azt tud kihúzni ha lenne egy ilyen normális lány, akinek tudok segíteni és csak velem érzi jól magát stb. Ennek ahoz is köze van hogy én félek az ilyen megcsalás stb témától, mert én nem csak ilyen 1-2 éves hülyeséget akarok, hanem valakit egy egész életre. De tudom hogy ilyen nem lesz, ezt mások is megmondták, így inkább lehet azért szidni mert öngyilkos leszek, azért is megszoktam kapni a magamét, de ha a helyzetembe lennétek és egész életetetkbe kb családotok sem lett volna, nem tudom ti mit tettetek volna a helyembe, ha önbizalmatok sincs meg semmi... De nem várom el hogy megértsétek, csak már hiányolom hogy szidjanak. Mondjuk meg is érdemlem, amilyen szemétnek születtem...
2018. dec. 1. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok a ribiket nem kedvelem
2018. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment is a zöld érte ;)
2018. dec. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!