Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem tudok tultenni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok tultenni az ilyen apró dolgokon? (pl visszautasitas etc)

Figyelt kérdés

Volt egy lany aki elutasitott es mar azis nagyon fajt nekem.(kb 1 hónapja)De nem is ez a lényeg.Tegnap bekovetett instan.Megneztem milyen kepeket rakott fel es en vissza követtem.Majd ra 2 percre mar ki is kovetett,es mar ez is sz*rul esett!!

Oszinten,miert vagyok ekkora ny0m0rek,hogy meg ez is sz*rul esik?


2018. dec. 2. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj,en is pontosan ugyanigy ereznem magam! 😔
2018. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Túl negatív vagy, nem vagy boldog és nem vagy elégedett az életeddel.

Próbálj változtatni a hozzáállásodon, az életeden, foglald le magad mással, növessz végre tököd, és szard le az ilyeneket.

2018. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Biztos látja rajtad hogy meesziről sem vagy férfias. Kinek kene olyan ?
2018. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!