Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mért ilyen lányt kerestek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mért ilyen lányt kerestek?

Figyelt kérdés

Mért keres minden fiú alacsony önbizalmű "könnyű préda " lányt vagy olyat aki mindenkivel lefekszik ? Én magabiztos ,inteligens és határozott lánynak tarom magam .Mért lányokat nem keresnek a fiúk olyan lányt akiben van kihívás? Mért baj hogy nem vagyok egy könnyeb megszerezhő lány?

16L



2018. dec. 2. 17:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*a mért után az a lányokat nem kell oda😅
2018. dec. 2. 17:47
 2/13 anonim ***** válasza:

Sosem kerestem a könnyű préda lányokat, egy konkrétan rám is akart mászni, ami nagyon nem volt szimpatikus.

Akikkel pedig egy súlycsoportnak éreztem magam, azok instant vagy barátzónába tettek, vagy amint lehet leléptek. Szóval?

2018. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem te az egyik kérdésem után írhattál ide.. Én nem azért keresek önbizalomhiányos lányt hogy könnyen megszerezhessem, hanem mert akinek sok önbizalma van az KB tuti hogy elhagyna, és ha én tudnék önbizalmat adni valakinek az jobban "összekötne" minket. Én úgy gondolkodok hogy én is szarul vagyok, ezért keresek szándékosan "rossz" lányt, akivel kihúzhatnánk egymást a szarból. (ne mond hogy lehetetlen, mert egyáltalán nem az) :)
2018. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert a mai fiúknak nincs kedve vesződni hamar akarnak mindent és az olyan lány aki képes nemet mondani nem.foglalkoznak


22F

2018. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

3-vagyok. 4 igazad van, de azért van kivétel. Én is az vagyok. Lehet nagyok a feltételeim, de ezek azért vannak hogy egy életre találjak magamnak valakit, mert nem csak szórakozni akarok. Viszon öngyűlölettel és önbizalomhiánnyal nem tudom mire tudnék menni, és nem érdekelne egy öntelt magát kiskirálylánynak gondoló csaj.

Ráadásul évek óta nem beszéltem korombeliekkel.

2018. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fiú létemre én is önbizalomhiányos vagyok, viszont azt sose tartottam fontosnak, hogy önbizalomhiányos lányt keressek.

Nem volt egy komoly kapcsolatom sem. Lehet, hogy pont azért, mert nem az önbizalomhiányos lányokra hajtottam, hanem azokra, akikre a fent leírt jellemző :D


16/F

2018. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-os teljesen igazad van csak mostmár nem ez a menő mindenko egyből akar mindent azt hiszi azért lesz mellette valaki élete végéig 4es voltam
2018. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-vagyok, értem én..Én nem is egyből akarok mindent, nem azt mondtam hogy írjon rám valaki és hozom is a gyűrűt :D Csak egyszerűen annyira szar életem van és lelkilek sem lehetnék már lentebb, hogy reménytelennek látom.. De más dolog már nem érdekel, nem köt le semmi boldog meg soha nem is voltam..(Család / barátok kilőve, egyik sincs)
2018. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egysltalan nem szeretem a könnyű prédát shogy te fogalmaztal nalam instant turn off ha valaki könnyen adja magat
2018. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Speciel én sem az ilyen lányokat keresem. Egyébként nagyon rosszak ezek az általánosítások. Mert lásd, a "minden" már most nem helyénvaló :D. Szeptemberben lett volna esélyem egy ilyen lány megszerzésére, de inkább offoltam az egészet, mert úgyis tudtam, hogy nem lenne hosszútávú dolog, meg amúgyis minek elkezdeni, ha tudom, hogy nem fog működni?


Szóval én jelenleg is ilyen lányt keresek; de csak keresek, mert nincs nagyon esélyem találni ott ahol éppen tanulok :/

2018. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!