Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tanácsok vannak abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsok vannak abban az esetben amikor leszólítok egy lányt esetleg, ha egy lány szólít le engemet?

Figyelt kérdés

Leginkább a beszélgetés fenntartása a lényeg és az is, hogy ne legyek túl rideg esetleg túl nyomulós.

Sosem találtam meg még az aranyközépútat.



2018. nov. 19. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát..., a lányok nem mindegyike (sőt, nagyon kevés) vevő a "leszólításra"! Nyomulásnak veszik, nem szeretik. Más lapra tartoznak a k...-k, de gondolom, te nem ilyeneket akarsz leszólítani.

Suliban, koncerten, templomban színházban... férkőzz a közelébe, légy a szeme előtt. Találj ürügyet, hogy megszólíthasd. Elindul a beszéd ... (folytasd!)

2018. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Például kérdezd meg tőle hogy kloroform szagú-ez a kloroformos zsebkendő
2018. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már nem járok suliba

Koncertekre se nagyon

Keresztényellenes vagyok szóval nekem a templom is kilőve


Van amikor jól is kisült már a leszólítás és gyakorlatilag ez a természetes módja a beszélgetés kezdeményezésének.


Én is szeretem amikor leszólít egy lány természetesen azt mégjobban,ha normális lány szólít le.

2018. nov. 19. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!