Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kezdeményezéses...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kezdeményezéses kérdés! (? )

Figyelt kérdés

Lényegre is térek...

Srácként, akármilyen gáz is, teljes mértékben fogalmam sincs, hogy mi jön be a lányoknak.

Bejönne, ha valaki csak úgy mondjuk egy teljesen random ruhaüzletben csak úgy odamenne és elhívna valahova, vagy az nagyon gáz (ez persze csak példa) ?

Nem szeretnék az a "Cijja, én egy egoista Fuckboy vok oszt gyeremá' " típus lenni, de nem szeretnék túl nyominak se tűnni.

Ha ez segít, akkor kb 182 magas vagyok, barna haj, zöld szem, szemüveges, szeretem a tejet, általában egy bőrkabi + farmernadrág kombót hordok egy nagyon szexi Nirvana-s nyaklánccal, nem vagyok túlsúlyos és már egy jó ideje terembe járok (azaz nem nézek ki annyira pálcikaemberként sem :D).

Személyiségi dolgokba nem megyek itt bele, mert ha azelőtt nem ismernek, akkor minek? :D

Viszont, ha mégis kéne, volt egy előző kérdésem is, amiben inkább a magamat személyiség/viselkedés alapjából írtam körül. ( https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere.. )

Köszi a válaszokat :D

(Bocsi a fő kérdéscím miatt.)



2018. dec. 8. 17:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Éééés ezt persze elfelejtettem: 17/F
2018. dec. 8. 17:16
 2/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez egyén függő én például megijednék, ha egy srác (bárhogy is néz ki) leszólítana :D de szerintem ha a baráti körödben körbekérdezősködsz, hogy nincs e vkinek szingli ismerőse (aki neked is szimpatikus) és van, akkor csak simán beszélgess vele, kérdezd meg, hogy telt a napja, vagy, hogy várja e a karácsonyt stb. Remélem segítettem picit 18/l
2018. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj neki véletlen. Vagy önts le kávéval. Persze véletlen. Aztán szabadkozások közepette indíts el a beszélgetést:)))
2018. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Namost éppen az a problémám, hogy nem tudom eldönteni, hogy komoly a válasz vagy vicc :D

2018. dec. 8. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

A kezdeményezés bejön a lányoknak! :D

Csak nehéz,mert egy látásból nem tudod eldönteni,hogy van-e barátja,így 50%-50% van a beégésre,de legalább tettél valamit a dolog érdekében (szerintem).

16/l

2018. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig bejön a kezdeményezés, kivéve neten. 21/L
2018. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szemüveg az gyengeség jele. Mindenkinek a tökéletes kell , a helyedben a kissé duci és szinten szemüveges lányoknál orobslkoznek !
2018. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!