Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 évesen hol találhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hol találhatnék korombeli fiut? Pesti vagyok de ugye sehova nem engednek be és a közelembe sincsenek

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Iskolában, különórán, házibuliban, járművön, utcán?... Interneten, moziban, színházban, művelődési házban, játszótéren, koripályán, kirándulóhelyen, koncerten, közértben, kávézóban, plázában, cipőboltban?...
2018. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnék

18F

2018. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a "sehova nem engednek be" alatt bulikra gondolsz, 16 éves kortól már nagyon sok helyre beengednek :)

Iskolát javasolnám én is, esetleg ha a barátaiddal elmész valahova és jön pár ismerősük, náluk is tudsz próbálkozni. Talán még az internet, de ott meg nem feltétlen környékbeliekkel beszélgetsz.


16/F

2018. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz
2018. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Figyelj nyilvan nem cipoboltban szeretnek az a baj h tenyleg nem olyan barataim vannak akiknel lehetne hazibuli ilyesmi es amugy 18 tol engednek be bulikba egyszer sikerult bejutnom ugy h tomeg volt es nem lattak
2018. dec. 15. 19:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja es lany suliba jarok
2018. dec. 15. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod🤔
2018. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ne írj! :D Na jó de :P 19F BP
2018. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Viszonylag a belvárosban lakok, nagyon sok buli van a közelemben, ahova beengednek 16 éves kortól. Bár én még egy buliban sem voltam, szinte minden ismerősöm igen. Mondjuk általában ott nem valami jó a színvonal, legalábbis a "bulis" ismerőseim közül kevés olyan van, akit szívesen látnának egy lány szülei. Lefogadom, hogy írtak már épp elegen, de ha szeretnél, nekem is írhatsz :D


16/F

2018. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úristen, ti komolyan elhiszitek, hogy fog írni? szerintem még válaszolni sem válaszol a privátra, nem hogy ő írjon :D
2018. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!