Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kerülhetnék hozzá közel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék hozzá közel? (20/F)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az osztálytársam és nagyon bele szerettem. Nem igazán tudom hogyan kerülhetnék közel hozzá, sajnos félek az ilyen lépésektől, mert nem nagyon van tapasztalatom. Egy barátnőm volt akivel 4 évig együtt voltunk, így (szerencsére) nem tudtam tapasztalatot gyűjteni mint mások. Néha szokott tőlem kérni például zsebkendőt, de pár szónál többet nem beszélünk soha. Úgy érzem hogy talán bejövök neki én is, de ha mégsem akkor meg beégetem magam és ez miatt nem merek lépni. Sajnos már csak jövőhéten találkozunk 2 napot ebben az évben, jó lenne egy olyan viszonyt kialakítani, hogy facebook-on legalább beszélni tudjunk. Már most hiányzik, hogy 2 napja nem találkozunk, 2 hétbe bele is örülnék szerintem :D


Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. dec. 15. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem megy akkor először írásban beszélgessetek és ez idővel oldódni fog és szemêlyesen is tudtok beszêlgetni.
2018. dec. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!