Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha az egyik lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az egyik lány barátom (legjobb barátom) iránt többet érzek, de tudom hogy nem kölcsönös?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem akar többet viszont én meg megőrülök így... rosszul esik ha más fiúkkal látom de túlságosan jóban vagyunk hogy csak úgy elfelejtsem

18/F



2018. dec. 21. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Figyelj,szerintem lépj valamit,mert ha nem csinálsz semmit akkor csak őrlődni fogsz ezen ami nem vezet sehova azon kívül,hogy belefásulsz az egészbe.Mond meg a lánynak,hogy többet érzel iránta,vagy hívd el valahova.Tisztázd vele a dolgot. Ha meg nem jössz be neki akkor szépen fokozatosan kell elfelejteni őt,vagy megbeszélitek,hogy haverok maradtok továbbra is...de mindenképpen más lesz utána,mint előtte,ez együtt jár a dologgal. Szóval azt tanácsolom,hogy semmiképpen se akard szőnyeg alá seperni azt amit valóban érzel.Meg kell próbálni,mert mi van ,ha mégis lehet belőle valami.Ha meg nem,akkor is legalább megkönnyebbülsz.
2018. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha elmondod neki, valószínűleg vége lesz a barátságnak. Néha jobb elnyomni az érzést, mert így legalább vele lehetsz. Kezdj el ismerkedni, az segít felejteni.
2018. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Ne aggódj. Majd én kezelésbe veszem ;) Ha akarod elmesélem milyen volt :P MUHAHahahaha
2018. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!