Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legjobb barátnőmnek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek és nekem ugyanaz a fiú tetszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most kezdtük a gimit és van az osztályban egy nagyon helyes fiú,sok lánynak tetszik.már a barátnőm előbb kinézte magának majd rájöttem hogy én is beleszerettem.mert azon kívül hogy nagyon helyes udvarias,kedves,figyelmes és jófej is meg hát okos...de a jelek szerint a fiúnak is nagyon bejön a barátnőm,a lányok közül vele alegkedvesebb meg sokszor odapillantgat felé és ma is rengeteg jelutált rá,pl.többször is köszönt neki míg más lánynak nem.nem akarom egyikojuket se megbántanide nagyon fáj ez az egész,és mi van ha összejönnek?mit tegyek?én nem akarom őt semmibe venni...

2017. szept. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Hány éves a fiú? És ti lányok?


Amugy ez nagyon nehéz kérdés, szerintem a fiú dönt majd. Menj beszélgesetek, puszild meg, kerülj közel hozzá. Huh ez tényleg nehéz ügy, nehéz rá válaszolni. Bocsi.

2017. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát mivel osztálytársak vagyunk így egyidősek vagyunk max a fiú idősebb egy évvel.persze,én nem tehetek ezellen semmit csak fura az egész de nyilván puszi meg ilyeneket nem akarok,a fiú nem nagyon beszélget lányokkal kivéve a bnomet akivel ahhoz képest elég sokat beszél és rossz érzés amikor mellettem együtt vannak és jól érzik magukat,ma pedig suli utánugyanabban az utcában sétáltunk hárman,a fiú kicsit előrébb volt,de hátranézett megállt és vidámnak tűnt,de valószínű a barátnőm miatt..azért köszönöm
2017. szept. 28. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Keress másikat nem is téged bánt, hanem az egodat.


Lemerem fogadni, ha a másik csaj nem lenne annyira oda érte te sem foglalkoznál vele ennyire.


Minden szerelem kétoldalú ennek ebben a formában semmi értelme nincs.

2017. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek tényleg fontos vagy akkor mond el neki hogy mi a helyzet és remélhetőleg megérti és hanyagolja a palit (velem is ugyan ez volt a "legjobb barátnőmmel" azóta nem is beszélünk
2017. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 hát sajnos igazad van...a féltékenység és az irigység beszél belőlem.de sajnos nem tehetek róla...olyan jó lenne ha az egész nem így lenne de nyilván szarul esik hogy két szerettem nélkülem is elvan úgymond.pedig elvileg a barátnőm irigy rám pár dolog miatt,de én pedig mindig apasik terén voltam rá féltékeny..

#4 ne haragudj de attól függetlenül ő a legjobb barátnőm és nem akarok vele osszeveszni...

2017. szept. 28. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is igy vagyunk a legjobb baratnommel... Ugyanaz tetszik mindkettonknek. Azzal a kulombseggel h egyikunk se jon be a fiunak😂
2017. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Gondolkodj el az élet nagy kérdésein. Pl. azon, hogy egy százéves barátság nem értékesebb-e, mint egy hormonvihar az új suli kezdetén, szeptemberben.
2017. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azzal a kulombseggel h egyikunk se jon be a fiunak😂"


Akkor az egy békésebb helyzet. :)

2017. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Huhh... ismerős a helyzet.. azon kívül, hogy mi nem voltunk osztálytársak...

Át kell gondolnod, hogy mennyire fontos neked a barátnőd...

Mi is ugyan így voltunk, legjobb barátnőm, kiszemeltje, és én.. nekem tetszett meg később a fiú... elkezdtem beszélgetnj vele, legjobb barátnőmmel össze vesztünk... 3 éves barátság ment tönkre, ennek már 5 éve, egy szót sem beszéltünk, de én azóta is együtt vagyok életem szerelmével :) (bocsi a sztoriért ha nem voltál rá kíváncsi)


De le kell ülnötök a barátnőddel és beszéljétek meg. Az lenne a legjobb ha hagynátok mindketten a srácot. Nem tudok mást mondani...

Itt nagyon mérlegelni kell...

Mert ha elveszted a barátnőd a fiú miatt, lehet, hogy együtt maradtok a fiúval, vagy az is lehet,hogy 1 hetes kapcsolat lesz.

Forditva is igaz...

Majd írd le hogy mi lesz, kíváncsi vagyok rá

2017. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!