Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki tud ajànlani jó netes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud ajànlani jó netes társkeresőt? 19/f

Figyelt kérdés
Àtlagos kaliberű srác vagyok,azokat meg tinderen nem sokszor húzzák jobbra....Mivel elfoglalt vagyok nem nagyon tudok csak úgy "ismerkedni",meg hát nem is jöttek be a discos kalandok...
2018. dec. 23. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha átlagos kaliberű vagy, akkor nem.
2018. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Badoo,jamou,randivonal(ezen rib&nc&k vannak, és csak olyannal állnak szóba aki keres +300-at!) chat.hu(itt ismerkedtem össze egy lánnyal amiből nyári kaland lett és 1x-2x lejött hozzám még abban az évben!)

Több most nem jut az eszembe! 21/F

2018. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: Te meg a chat.hu-n találtál egy ribäncot,az jobb volt? :D
2018. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegyiken ribizlik vannak, teljesen mindegy. Mindegy mert ők is csak átlagosak de talán még olyan se. Csak nyomassad a nagy csajozós dumát addig amíg valaki a horogra nem akad és ne hagyd magad megszívatni.
2018. dec. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából relatív normàlis válaszokat kaptam,szóval ment a zöld kéz mindenkinek,de még mindig nem ajánlott senki normálisat 😂
2018. dec. 24. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:
mert nincs
2018. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom.hu
2018. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A parom.hu -rol csak normalis pasikkal talalkoztam.

Gondolom lanyok is olyanok...

2018. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!