Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy kapcsolatot, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy kapcsolatot, de esélytelen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nem vagyok megelégedve, nem nézek ki túl jól... Viszont nagyon nagyon vágyom már egy kapcsolatra, arra hogy szerethessek és szeressenek.

Valószínűleg a külsőm miatt ez esélytelen.

Mit tehetnék? Semmit?


18 alatti lány vagyok.



2018. dec. 28. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik magadban?
2018. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pl.az hogy nincsen szép arcom, nincs jó alakom stb.
2018. dec. 28. 18:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön vagy fogadd el magad. Nem esélytelen semmi sem, de amíg nem találsz magadnak párt, foglald le magad valamivel, találj hobbit stb, ne görcsölj rá, még előtted az élet. :)
2018. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozom nem ezen agyalni, csak mindig azon kapom magam, hogy ezen kattogok.
2018. dec. 28. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Figyi én se vagyok egy szép srác, nekem nem is volt még soha barátnőm, "társadalmi" életem 0 (barátok-barátnő-stb=0). Én is csak arra vágyok hogy egy életre szólóan elfogadjon egy lány, aki nem halálra van sminkelve és facebookon éli az "életét" ami abból áll hogy a seggét és a kajáját posztolja egész nap. De ha nekem lesz esélyem arra hogy a külsőmet elfogadja valaki (és elvileg lenne) akkor neked is. Te lány vagy, hozzád oda fognak menni érdeklődni figyelni téged, azt rám szerinted a 4 fal között majd ír valaki vagy ide betoppan? :D Hát nem. Fogadd el magad, biztos hogy nem vagy ronda (ha van egy kis eszed nem mutatod meg magad senkinek, de te dolgod..). Ha szeret valaki ne a külsőd miatt szeressen, elmondom neked ha valaki a külsőm miatt szeretne meg, akkor nekem ott lenne annyi az egész. Sőt, én direkt a hibáimmal kezdem hogy azzal együtt fogadjanak el, vagy inkább akkor sehogy.

Szóval sok szerencsét és ne görcsölj rá, hidd el akinek esélytelen az én vagyok, főleg 1-2 rossz tulajdonságom és "elvárásom" miatt. -17f

2018. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, még igaz, hogy fiatal vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy mondjuk oda jönne hozzám egy fiú és meg akarna ismerni, ilyen még nem történt. Én pedig képtelen vagyol bárkihez is oda menni. A külsőről pedig annyit, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy a többség arról ítélkezik, és csak az számít neki.

Nekem egy kapcsolatban nem ez számít.

2018. dec. 28. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban a fiúk nagy része külsőre megy. Nagy ívből letojják, hogy milyen vagy belülről. De ne add fel. Ha én bízok abban, hogy vannak még normális fiúk, akkor neked is kell. És biztos, hogy vannak. Nem megy az olyan könnyen, hogy egy csettintésre meg van. Rákell találni, ami nagyon nehéz. Ha meg a külsőd annyira zavar, akkor tegyél azért, hogy ne zavarjon. De ha lesz egy srác akinek bejössz, tuti nem azzal fog foglalkozni, hogy hogy nézel ki, hanem hogy szeresd. :)

17L

2018. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az arcodon egy hozzád illő frizura/smink tud segíteni , a testeden meg a sport, na meg persze olyan ruhák amik jól állnak.
2018. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Érezd magad méltónak rá, hogy legyen egy párkapcsolatod. Attól még nem feltétlenül lesz, de legalább már nem érzed rosszul annyira magad miatta. :) Amúgy tényleg, érezd magadat méltónak rá, ha másoknak jár(hat egy boldog párkapcsolat), akkor talán neked is:) Meg amúgy pl ha el kezded jól érezni magad a bőrödben, nem feltétlenül ezt, de lehet, hogy pl ISten direkt ilyennek akart teremteni, mert ő így látta jónak , ha ilyen leszel. Na, szal, ha jól érzed magad a bőrödben, jobb lesz a kisugárzásod is, ami némileg képes kompenzálni az esetlegesen nem túl jól kinéző külsőt. MEg amin úgyse tudsz változtatni, azon minek keseregni? Keresd inkább a szép dolgokat az életben.
2018. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne hagyd hogy a külsőd megbélyegezzen.


Nálam is melóban kérdeznek tőlem fiatalabbak, idősebbek egy s mást, a válasz 24-e előtti 3 napban csak ennyi volt a sablon kérdésre (mind ugyan az volt 3 napon át).

A válasz: Persze, hát annyira nem vagyok én jóképű, hogy csak itt áldogáljak.

Legalább mosolyt csaltam pár arcra, meg beszélgetést is ki lehetett hozni belőle.


Mint már mondták, ne görcsölj rá, az elmúlt 4 évben én is ezen görcsöltem, nem lett jobb tőle semmi se, sőt...

Most már higadtabban kezelem a dolgokat, nem hajtom túl magam ezért és azokat a fránya ösztönöket is inkább háttérbe szorítom hogy ne rontsa emiatt a közérzetem.

Egyszer mindennek eljön az ideje.


21/F

2018. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!